Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Małgorzata Kożuch: Mam nadzieję, że gra nam się ułoży

Małgorzata Kożuch: Mam nadzieję, że gra nam się ułoży

fot. archiwum

We wtorek jako pierwsze rozpoczną walkę o Final Four Ligi Mistrzyń. Ale z prawdziwych czempionek mają coraz mniej. Asystel Nowara od miesiąca nie wygrał w Serie A1. W niedzielę trudno było liczyć na przełamanie. Scavilini Pesaro zwyciężyło 3:1.

Jesteśmy bardzo fajną drużyną. Dużo robimy razem – opowiada płynną polszczyzną pochodząca znad Wisły Małgorzata Kożuch. Niemiecka atakująca rok temu w barwach Asystelu wywalczyła wicemistrzostwo Włoch. W tym sezonie jej zespół zajmuje dopiero ósme miejsce w tabeli Seria A1. Z Pucharu Włoch odpadł w ćwierćfinale, a ostatnie spotkanie w Italii (oprócz meczów Ligi Mistrzyń) wygrał 31-go stycznia.

Miałyśmy dużo problemów – powiedziała. – Nie ważne, że jesteśmy indywidualnie dobre – musimy grać razem, stworzyć zespół. Do tej pory przytrafiało nam się za dużo błędów w meczu. Liga włoska ma na tyle wysoki poziom, że nie można grać słabo i wygrywać. Trzeba zawsze prezentować najwyższy poziom, atakować na sto procent, żeby zdobyć punkt, wygrywać akcję. Mam nadzieję, że gra w play off nam się ułoży.

* Autorką tekstu jest Marta Gula (lsk.net.pl)
* więcej na www.lsk.net.plźródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-03-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved