Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga M: Będzinianie zagrają o awans

II liga M: Będzinianie zagrają o awans

fot. archiwum

Siatkarze MKS-u MOS Będzin rozstrzygnęli na swą korzyść półfinałową batalię z Karpatami Krosno w 4. grupie II ligi. Podopieczni Rafała Legienia już myślą o kolejnej przeszkodzie na drodze do I ligi. W kolejnej rundzie powalczą z Wandą Kraków.

Po dwóch zwycięstwach w półfinale play-off odniesionych nad Karpatami Krosno we własnej hali, w sobotę będzinianie postawili kropkę nad „i" wygrywając w kolejnym spotkaniu, tym razem na terenie rywala. – Mecz był pod naszą kontrolą. Prowadziliśmy od pierwszej do ostatniej piłki – poinformował Rafał Legień, trener będzińskich siatkarzy. – Popełniliśmy znacząco mniej błędów od rywala, co zaważyło na końcowym rezultacie – przyznał szkoleniowiec.

Natomiast w niedzielę rozstrzygnęła się rywalizacja w drugiej półfinałowej parze. Lepsza okazała się ekipa Wandy Kraków, która pokonała Politechnikę Krakowską. – Nie ma dla nas najmniejszego znaczenia, z kim zagramy w kolejnej rundzie. Musimy wygrać z każdym, niezależnie od tego, kto będzie naszym przeciwnikiem – zaznaczył trener Legień. – O obu krakowskich drużynach wiemy sporo, a teraz znając rywala zaczniemy przygotowywać się konkretnie pod pojedynki z nim – dodał.

Rywalizacja w finale II ligi grupy czwartej rozpocznie się za dwa tygodnie od dwóch spotkań w Będzinie. – Przygotowania rozpoczynamy już w tym tygodniu. Nastroje w drużynie są bojowe, a cel mamy tylko jeden – wygrać – zakończył Rafał Legień.

Karpaty Krosno – MKS MOS Będzin 0:3
(22:25, 22:25, 17:25)

Zobacz także:
Wyniki fazy play-off w 4. grupie II ligi mężczyznźródło: sportowezaglebie.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-03-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved