Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Rafał Błaszczyk: Rzeczywistość była dla nas brutalna

Rafał Błaszczyk: Rzeczywistość była dla nas brutalna

fot. archiwum

Siatkarki BKS-u Aluprof Bielsko-Biała bez najmniejszych problemów uporały się z Impel Gwardią Wrocław i dzięki temu nadal zajmują pozycję lidera w PlusLidze Kobiet, a oto co zawodniczki i trenerzy powiedzieli po tym spotkaniu.

Olga Owczynnikowa (kapitan Gwardii Wrocław): – Dzisiaj rozegrałyśmy chyba najsłabszy mecz w tym sezonie. Bielsko bardzo dobrze zagrało i zagrałyśmy tak, jak nam pozwoliły zagrać.

Katarzyna Skorupa (kapitan BKS Aluprof): – Spodziewałyśmy się większego oporu. Wyszłyśmy na to spotkanie skoncentrowane. Cieszymy się, że u nas zostają trzy punkty. Gratulacje dla Gwardii za awans do Final Four Challenge Cup.

Rafał Błaszczyk (szkoleniowiec Gwardii Wrocław): – Gratuluję drużynie z Bielska nie tylko wyniku, ale przede wszystkim znakomitej dyspozycji. Po raz pierwszy nie zgodzę się z Olgą, ponieważ to nie był nasz najsłabszy mecz w tym sezonie, chociaż wynik może na to wskazywać. Prawda jest taka, że my wobec tak dobrej dyspozycji BKS-u nie mieliśmy argumentów i możliwości przeciwdziałania. Również my wykonywaliśmy bardzo fajne akcje ofensywne, ale przeciwnik był dzisiaj jeszcze lepszy. Z pokorą przyjmujemy ten wynik. Na pewno liczyliśmy dzisiaj na to, że uda nam się bardziej poszczypać faworyzowany zespół z Bielska, lecz rzeczywistość była dla nas bardzo brutalna. Będziemy szukać swojej szansy w kolejnych meczach.Mariusz Wiktorowicz (szkoleniowiec BKS Aluprof): – Wykonaliśmy wszystkie założone na to spotkanie zadania. Chcieliśmy odrzucić zespół Gwardii od siatki i w dużej mierze nam się to udało. Zagraliśmy też sporo blokiem oraz bardzo dużo podbijaliśmy piłek w obronie. Mimo wszystko ciężko się gra takie mecze, ponieważ cały czas trzeba być skoncentrowanym. Cieszę się, że dziewczyny utrzymały tą koncentrację i przez cały mecz pilnowały punktów.

źródło: bksbielsko.cba.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved