Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga M: BBTS pewnie pokonał Energetyka

I liga M: BBTS pewnie pokonał Energetyka

fot. archiwum

Porażką 0:3 zakończyła się wyprawa podopiecznych trenera Krzysztofa Janczaka do Bielska-Białej. Jaworznianie w meczu 21. kolejki I ligi przegrali w poszczególnych setach do 17, 21 i 23. Tym samym w tabeli spadli na dziesiątą lokatę.

Pierwsza odsłona należała zdecydowanie do gości, którzy grali pewniej i spokojniej. Od początku przewaga BBTS-u nie podlegała dyskusji i znalazło to swoje odzwierciedlenie w wyniku. Bielszczanie wygrali tę partię 25:17. Wpływ na to miała między innymi fatalna zagrywka.

Zdecydowanie lepiej zaprezentowała się drużyna przyjezdna w drugiej odsłonie spotkania. Co prawda to rywale odskakiwali, ale za każdym razem gościom udawało się tą przewagę niwelować. Kibice byli świadkami wyrównanych wyników, kolejno: po 7, po 14. Jednak wówczas gospodarze uciekli na 4 punkty, ale podobnie jak w poprzednich sytuacjach jaworznianie potrafili taką przewagę niwelować. Przy stanie 21:20 dla gospodarzy trener Przemysław Michalczyk poprosił o czas. Przerwa BBTS-owi pomogła i rywal tym razem wygrał 25:21.

Początek trzeciej partii był dla drużyny z Jaworzna fatalny. Przegrywali 0:6, 6:12. Dopiero przy zagrywce Marcina Kozioł a udało się "Energetycznym" zniwelować przewagę rywali do dwóch "oczek" (18:16. Było to jednak wszystko, na co tego dnia stać było Energetyka. Ostatecznie trzecia odsłona zakończyła się wynikiem 25:23 na rzecz gospodarzy.BBTS Bielsko-Biała – MCKiS Energetyk PKE Jaworzno 3:0

(25:17, 25:21, 25:23)

Energetyk: Kozioł, Skrzypiński, Tepling, Syguła, Janczak, Gorzewski oraz Rzędzicki (libero) oraz Kurian, Antosik, Nowak i Kaźmierski

Zobacz także:
Wyniki 21. kolejki i tabela I ligi mężczyzn

źródło: energetyk.mckis.jaw.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved