Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga mężczyzn: Bzura walczy z rezerwami Skry Bełchatów

II liga mężczyzn: Bzura walczy z rezerwami Skry Bełchatów

fot. archiwum

Po dwóch spotkaniach KPS Skra II Bełchatów remisuje 1-1 z Bzurą Ozorków w I rundzie play-off. Przed bełchatowianami teraz weekendowy dwumecz, który może wyłonić finalistę rywalizacji w grupie 2. Nastroje w obozie Skry są naprawdę bojowe.

Gracze Sławomira Augustyniaka do tych spotkań po raz kolejny przygotowywali się aż dwa tygodnie. Powód? W ubiegły weekend swój turniej 1/8 MPJ rozgrywali juniorzy EKS Skry, którzy również znajdują się w kadrze meczowej rezerw. W wyniku tego energetycy po raz kolejny musieli trenować etapami tj. pierwszy tydzień zajęcia bardziej indywidualne, drugi tydzień treningi w pełnej grupie, skoncentrowane na taktyce meczowej.

Po pierwszych dwóch spotkaniach można mieć mieszane uczucia. Bełchatowianie byli i są nadal zdecydowanymi faworytami tej rywalizacji, jednak poziom gry jaki został zaprezentowany w drugim spotkaniu nie napawał optymizmem przed meczami w Ozorkowie. – Jesteśmy pełni wiary, że nie będziemy musieli wracać na piąte spotkanie do Bełchatowa. Zrobimy przynajmniej wszystko aby tak było – mówił po tej porażce kapitan żółto-czarnych, Michał Kotas.

Kibice Bzury wierzą, że to jednak oni awansują do finału rywalizacji w grupie 2. – Dwa najbliższe mecze mogą zadecydować, że to Bzura awansuje do finału. Zadanie nie należy do najłatwiejszych, jednak atutem zawodników Bzury powinni być kibice – można przeczytać na stronie oficjalnej ozorkowian.Jak potoczą się losy tej batalii? Przekonamy się już w niedzielę, kiedy to zostanie rozegrane drugie z weekendowych spotkań.

źródło: belsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved