Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Anna Barańska: Czeka mnie trzymiesięczna przerwa

Anna Barańska: Czeka mnie trzymiesięczna przerwa

fot. archiwum

Kapitan reprezentacji Polski, Anna Barańska od dawna zmaga się z kontuzją biodra, dlatego też po sezonie ligowym będzie musiała poddać się zabiegowi, a po nim czeka ją dłuższy rozbrat z siatkówką. Czy zdąży „złapać" formę przed mistrzostwami świata?

 

Na ubiegłorocznym Czempionacie Starego Kontynentu Barańska była jedną z wyróżniających się zawodniczek w biało-czerwonych szeregach. Gdyby przyjmującej Aluprofu Bielsko-Biała zabrakło w Japonii, to z pewnością byłoby to spore osłabienie drużyny narodowej. – Możliwe, że z powodu zabiegu nie będę mogła zagrać we wrześniowych mistrzostwach świata. W szpitalu nie spędzę zbyt dużo czasu, ale później czeka mnie blisko trzymiesięczna przerwa na rehabilitację – mówi w rozmowie z Przeglądem Sportowym Anna Barańska.

Taka sytuacja martwi selekcjonera reprezentacji Polski, który już w ubiegłym roku miał wiele problemów wynikających z braku kilku kluczowych zawodniczek. – Anka nie zdąży dojść do formy. Boję się, że Kaśka Skowrońska-Dolata po sezonie też będzie miała jakieś zabiegi. Z kolei niektóre zawodniczki myślą o macierzyństwie. Jedno jest pewne, znowu będę miał spory ból głowy przy ustalaniu składu – uważa Jerzy Matlak.źródło: inf. własna, Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved