Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > K. Piechocki: Codziennym miejscem pracy pozostaje dla mnie Skra

K. Piechocki: Codziennym miejscem pracy pozostaje dla mnie Skra

fot. archiwum

W połowie lutego siatkarki świat obiegła informacja, że prezes PGE Skry Bełchatów - Konrad Piechocki - objął takie samo stanowisko w żeńskim zespole Trefla Sopot. Zapewnia jednak, że cały czas jego priorytetem jest praca w klubie mistrza Polski.

Chcę bardzo wyraźnie podkreślić – codziennym miejscem pracy pozostaje dla mnie Skra – zaznaczył Konrad Piechocki w rozmowie dla „Gazety Wyborczej". Z pewnością jednak jego doświadczenie będzie miało pozytywny wpływ na rozwój Trefla Sopot. Klub z Wybrzeża chce bowiem stać się potęgą w żeńskiej siatkówce. Póki co siatkarki pod wodzą Edwarda Pawluna spisują się świetnie. Jak dotąd w rundzie zasadniczej uległy tylko raz, a ich pogromczyniami były zawodniczki Jedynki Aleksandrów Łódzki.

Zespół z Wybrzeża podjął już raz próbę budowania potęgi z zespołem Trefla Gdańsk. Mimo iż zakontraktowano wiele znanych nazwisk, to ostatecznie drużyna nie utrzymała się w ekstraklasie. Z siatkarkami ma pójść lepiej, także dzięki pomocy Konrada Piechockiego.

Wraz z prezesem Trefla ustaliliśmy, że będę doradzał i nadzorował działania związane z sekcją żeńską klubu z Sopotu – skonkretyzował swoje obowiązki w zespole Trefla Konrad Piechocki.W związku z nowym wyzwaniem prezesa Skry pojawiły się pogłoski o odejściu Piechockiego z Bełchatowa, które sam zainteresowany od razu zdementował. – Nie ma żadnych planów, z których by wynikało, że opuszczę Bełchatów, bo tak nie będzie – podkreślił.

Z Konradem Piechockim rozmawiał Szymon Bujalski

źródło: Gazeta Wyborcza, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved