Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga: ChTPS Chodzież zagra z Jokerem w Budzyniu

II liga: ChTPS Chodzież zagra z Jokerem w Budzyniu

fot. archiwum

Walczące w fazie play-off siatkarki drugoligowego ChTPS Chodzież kolejne mecze z Jokerem Mekro Świecie muszą rozegrać w... Budzyniu. W sali, gdzie zazwyczaj odbywają się ich spotkania zaplanowano bowiem turniej piłkarski.

Powodem, dla którego jego siatkarki nie mogą wystąpić we własnej sali są V Mistrzostwa Polski Firm Transportowych i Logistycznych w halowej piłce nożnej. – Rezerwowaliśmy salę jakieś trzy miesiące temu. Wtedy pewnie nie było wiadomo, że akurat w tych dniach wypadną tam mecze play-off – mówi Tomasz Wychowaniec z wałbrzyskiej firmy Almar-Sport, organizującej futbolowy turniej.

My wynajmujemy ją przez cały rok. A tak się nas traktuje – mówi trochę rozżalony prezes Jerzy Hołubiec, którego martwi też fakt, że jego zawodniczki mogą być pozbawione dopingu. – To nie jest aż tak daleko, ale na pewno nie wszyscy nasi sympatycy dojadą. Może chociaż miejscowi kibice z Budzynia przyjdą nas wspierać – dodaje z nadzieją prezes ChTPS.

Sobotni mecz w hali przy ul. Rogozińskiej zaplanowano na godzinę 18:00. Jeśli drużyna z Chodzieży zwycięży, czwarte spotkanie odbędzie się w niedzielę o 12:00.Więcej w serwisie:

źródło: wielkopolskisport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved