Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi wojewódzkie > Mikołaj Grabowski: Złapaliśmy drugi oddech

Mikołaj Grabowski: Złapaliśmy drugi oddech

fot. archiwum

Mogielanka Mogielnica zapewniła sobie utrzymanie w trzeciej lidze. W rozmowie z RadomSport.pl atakujący zespołu - Mikołaj Grabowski podkreślił, jak ważna dla podopiecznych Pawła Pajewskiego była ostatnia wygrana z MDK-iem Warszawa.

Marcin Kaźmierski: Czy zgodzisz się ze stwierdzeniem, że mecz z MDK Warszawa był najważniejszy dla Mogielanki w tym sezonie?

Mikołaj Grabowski: Tak, ponieważ zapewniliśmy sobie minimum siódme miejsce. Teraz mamy już pewne utrzymanie. W czwartek zagramy mecz z MMKS-em Miński Mazowiecki o szóstą pozycję w tabeli III ligi.

Szkoda, że w meczu z MDK – iem przegraliście pierwszego seta.Oczywiście, że szkoda. Później widać było, że spadło z nas ciśnienie. Drugi set był konsekwencją pierwszego. Cieszę się, że jednak udało nam się nawiązać walkę z przeciwnikiem i wygrać.

Najważniejsze jest więc to, że Mogielanka ostatecznie pokonała MDK Warszawa?

Tak. Ostatnio jesteśmy na "fali". Pokonaliśmy Zawkrze Mława i Żyrardowiankię Żyrardów. Jakoś na koniec sezonu złapaliśmy drugi oddech.

Mogielnka pokonała MDK i dzięki temu zwycięstwu zapewniła sobie utrzymanie.

– Nawet matematycznych szans nie mamy na to, aby znaleźć się na miejscu, które oznaczałoby spadek do IV ligi.

Mecz z Mińskiem będzie dla Mogielanki ostatnim w rundzie zasadniczej. Jakie są twoje prognozy jesli chodzi o ten pojedynek?

Chcielibyśmy bardzo wygrać. Myślę, że jak utrzymamy ten dobry poziom, który prezentowaliśmy w ostatnich trzech setach w meczu z MDK-iem, to MMKS uda nam się pokonać.

Rozmawiał Marcin Kaźmierski

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi wojewódzkie

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved