Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Dawid Gunia: Po prostu wierzymy w siebie

Dawid Gunia: Po prostu wierzymy w siebie

fot. archiwum

- Ile byśmy tych punktów nie mieli, to nadal będziemy grać tak samo: o każdy mecz i każdy punkt - stwierdził Dawid Gunia, 23-letni środkowy AZS-u UWM. W sobotę olsztynianie podejmują w Uranii broniącą tytułu mistrza Polski PGE Skrę Bełchatów.

Wszystkie „słupki" macie już zliczone? 17 punktów wystarczy do miejsca w ósemce?

Moim zdaniem, nie. Ale ile byśmy tych punktów nie mieli, to nadal będziemy grać tak samo: o każdy mecz i każdy punkt. Bo to nas buduje i dopinguje do cięższej pracy. Teraz czekają nas trochę mocniejsi rywale, ale w tych meczach też będziemy chcieli ugrać jak najwięcej.

No właśnie, AZS ma przed sobą jeszcze pierwszą (Skra), drugą (ZAKSA), trzecią (Jastrzębie) i piątą (Resovia) drużynę w tabeli PlusLigi. Teoretycznie, o punktach można już zapomnieć.Tak samo można było powiedzieć w pierwszej rundzie, a jednak wtedy udało nam się coś ugrać (po punkcie za przegrane 2:3 z Resovią i Jastrzębiem – red.). Teraz liczę na to samo. Co najmniej na to samo.

Najcięższe wyzwanie już w sobotę.

Jasne, zdajemy sobie sprawę, na co stać Skrę. Co nie zmienia faktu, że wierzymy w siebie i będziemy walczyć o jak najlepszy wynik. Już niejedna drużyna pokazała w tym sezonie, że ze Skrą Bełchatów też można wygrać.

Rozmawiał Piotr Sucharzewski

źródło: wm.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved