Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > konkursy > Zapowiedź XV kolejki Managera Strefy Siatkówki

Zapowiedź XV kolejki Managera Strefy Siatkówki

fot. archiwum

W czwartek 25 lutego o godzinie 18.00 rozpocznie się XV kolejka Plusligi, a wraz z nią również XV kolejka naszej zabawy. Rywalizacja rozpocznie się w Bydgoszczy, gdzie przeżywająca ostatnio ciężkie chwile Delecta Bydgoszcz podejmie Jadar Radom.

Gospodarze mogą być spokojni o utrzymanie, jednak pasmo ich ostatnich porażek oraz nieciekawa atmosfera w klubie (Richard Lambourne został właśnie wyrzucony z drużyny) powodują sporo nerwowości wokół drużyny. Goście natomiast muszą zaciekle walczyć o każdy punkt, gdyż obecnie znajdują się w strefie spadkowej Plusligi.

Najciekawiej zapowiadającymi się spotkaniami tej kolejki będą jednak dwa inne mecze na szczycie tabeli ligowej. W piątek w Częstochowie zmierzą się AZS Częstochowa z Resovią Rzeszów. Ten mecz będzie kluczowy dla obu ekip w walce o miejsce w najlepszej czwórce po sezonie zasadniczym. Pierwszy mecz w Rzeszowie dość niespodziewanie wygrali Częstochowianie. Tym razem zapowiada się równie zacięte spotkanie.

Drugim z bardzo ciekawych spotkań będzie niedzielna konfrontacja ZAKSA Kędzierzyn Koźle z Jastrzębskim Węglem. To spotkanie może być decydujące o tym, kto zajmie drugie miejsce po fazie zasadniczej, a więc emocji z pewnością nie zabraknie. W dwóch rozegranych w tym sezonie spotkaniach pomiędzy tymi ekipami zdecydowanie lepsi byli Jastrzębianie, którzy nie pozwolili wygrać zawodnikom z Kędzierzyna Koźla nawet jednego seta.W dwóch pozostałych meczach tej kolejki zmierzą się Neckermann Politechnika Warszawska z Siatkarzem Pamapolem Wieluń oraz AZS UWM Olsztyn ze Skrą Bełchatów. Przed Wami zatem znów ciężkie decyzje dotyczące doboru najlepszych składów w swoich drużynach.

Manager wchodzi w decydującą fazę, walka o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej jest zatem bardzo zacięta. Jako ciekawostkę chcemy zwrócić Waszą uwagę, iż najlepsze dwie drużyny w klasyfikacji generalnej – Beton Bolesławiec i Pcimiankę – dzieli tylko 0,5 punkta! O tym, jak mała jest to różnica świadczy fakt, iż najlepsza drużyna do tej pory zdobywa w jednej kolejce średnio około 158 punktów! Warto jednak walczyć także o dalsze miejsca gdyż przypominamy, iż nagrody w naszej zabawie otrzymają managerowie 10 najlepszych drużyn!

XV kolejka Managera będzie także Wielkim Finałem Pucharu betsafe.com! Spotkają się w nim połaniec (manager dudek18) z Hawrix Tychy (manager kasiaczek2009). Z ogromnym zaintersowaniem czekamy na rozstrzygnięcie tej rywalizacji i zwycięzcę I edycji Pucharu betsafe.com!

Przyznaliśmy także nagrody, dla najlepszych VIII drużyn rozgrywek Pucharowych i na kontach ich klubów pojawiły się dodatkowe środki, które pomogą w dobrym finiszu w naszej zabawie. Lista nagrodzonych drużyn wygląda następująco :

V – VIII miejsce – 100 000 dodatkowych środków:
Liliowa Volleyball Team – kacdob
Hey Ho Let’s Go – Temper
SzCz. Team – mtanaka
Janosławianka – janoslaw

III – IV miejsce – 200 000 dodatkowych środków:
Matiś Team – cofii13
KS Wyszków830 – kamilo83

I-II miejsce – 300 000 dodatkowych środków :
połaniec – dudek18
Hawrix Tychy – kasiaczek2009

źródło: volleyclub.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
konkursy

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved