Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Richard Lambourne przeprosił trenera

Richard Lambourne przeprosił trenera

fot. archiwum

Nie milkną echa po w sprawie Richarda Lambourne'a. Nie wiadomo jeszcze, jakie konsekwencje wyciągnięte zostaną wobec siatkarza. Jednak z ich konieczności zdaje sobie sprawę zarówno szkoleniowiec Delecty, Waldemar Wspaniały, jak i sam zawodnik.

Sprawa dotyczy sposobu, w jaki Lambourne wyraził swoje zdanie na temat słów trenera podczas przerwy w meczu Delecty Bydgoszcz z AZS Politechniką Warszawską. Amerykański libero pokazał obróconemu plecami Wspaniałemu środkowy palec, co nie umknęło uwadze kamer telewizyjnych i rzeszy internautów. Sprawa ta została już wielokrotnie opisana i skomentowana, jednak konsekwencje wobec niesportowego zachowania siatkarza nie zostały jeszcze wyciągnięte.

– Dziś do południa na siłowni Rich wyraził żal z powodu tego, co się stało, że absolutnie nie miał zamiaru mnie obrazić – mówił Gazecie Pomorskiej szkoleniowiec. Wydaje się jednak, że wyrażenie skruchy to za mało, aby zapomnieć o całym zajściu. – Ja sam decyzji w sprawie Richa podjąć nie mogę, nie pracuję u siebie, tylko jestem przez kogoś zatrudniony. Rich karę na pewno musi ponieść, on zresztą zdaje sobie z tego sprawę. Jestem raczej za tym, żeby został do końca sezonu. Ostateczna decyzja należeć będzie jednak do prezesa Sieńki – powiedział Waldemar Wspaniały w rozmowie z Gazetą Pomorską.

O tym, czy Richard Lambourne pozostanie zawodnikiem bydgoskiego klubu, a jeśli tak- w jaki sposób zapłaci za swój wybryk, władze klubu zadecydują w najbliższych dniach. Pewne jest jednak to, że ów incydent na długo pozostanie w pamięci kibiców i całego siatkarskiego środowiska.źródło: inf. własna, pomorska.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved