Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Milena Sadurek: Jadę na wakacje

Milena Sadurek: Jadę na wakacje

fot. archiwum

Rozgrywająca reprezentacji Polski po zdobyciu brązu na mistrzostwach Europy, wyjechała do Rumuni, gdzie występowała w Metalu Galati. Jednak z powodu kłopotów finansowych i organizacyjnych rozwiązała kontrakt i wróciła do Polski.

Milena Sadurek-Mikołajczyk jest jedną z autorek brązowego medalu mistrzostw Europy, jednak nie gra w żadnym zespole. Rozwiązała kontrakt z Metalem Galati z powodu kłopotów finansowych klubu. Korzystając z wolnego czasu przyjechała do Dąbrowy Górniczej na szlagier 15. kolejki PlusLigi Kobiet, w którym MKS podejmował BKS Bielsko-Biała.

Jadę na wakacje. Takie są moje plany na przyszłość, a potem będę trenować i przygotowywać się do sezonu reprezentacyjnego – powiedziała Milena Sadurek-Mikołajczyk.

W mediach pojawiła się informacja, że beniaminek PlusLigi Kobiet, Organika Budowlani Łódź, złożył reprezentantce kraju propozycję współpracy. – Nikt z Łodzi się do mnie nie zgłaszał, więc nie potwierdzam tej informacji – szybko zdementowała. – Otrzymałam propozycje. Ale nie mogę zdradzić z jakich klubów, bo jest na to jeszcze za wcześnie – dodała.Niedzielne spotkanie w Dąbrowie było najbardziej zacięte w tej kolejce. MKS jeszcze nie dorównuje poziomem bialskiej ekipie, więc nie można było powiedzieć przed meczem, że walka będzie toczyć się przez pięć setów. – Nie wiem czy się spodziewałam tak zaciętego spotkania. Przyjechałam na mecz, dziewczyny grały jak grały, stworzyły dobre widowisko dla kibiców, a to jest najważniejsze. Wszyscy byli zadowoleni, że było pięć setów, aczkolwiek mecz mógł się zakończyć dużo wcześniej zwycięstwem MKS-u, który przegrał na własne życzenie – krótko podsumowała szlagier kolejki Milena Sadurek.

Autor: Olga Krzysztofik – SportoweFakty.pl

źródło: SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved