Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Jacek Skrok: Wsparcie będzie nam potrzebne

Jacek Skrok: Wsparcie będzie nam potrzebne

fot. archiwum

Drugoligowi siatkarze Czarnych wciąż wierzą, że losy rywalizacji o awans do finału rozgrywek nie są przesądzone.  - Stoimy pod ścianą i musimy się od niej odepchnąć - przyznał w rozmowie ze SportRadom.pl Jacek Skrok, trener siatkarzy.

Jak przebiegają przygotowania do najważniejszych meczów w tym sezonie?

– Nie narzekamy na nudę, trenujemy codziennie, aby dobrze przygotować się do rewanżu w Radomiu. W piątek odbędziemy dodatkowy trening w hali PG 13 (ze względu na odbywające się w hali MOSiR Targi Ślubne, mecz odbędzie się w hali PG 13 – przyp. red.). Jutro o godzinie 19. wyjdziemy na halę MOSiRu, aby rozegrać sparingowy mecz z Kozienicami. Niestety nie brakuje również złych informacji, gdyż w dalszym ciągu na kontuzję barku narzeka nasz atakujący, Marcin Obremski. Uraz nie jest do końca wyleczony i Marcin w sobotę nie zagra.

Jak pan ocenia szansę swojej drużyny na odwrócenie losów rywalizacji?– Oczywiście jest to możliwe. W Siedlcach byliśmy bardzo blisko zwycięstwa. Niestety nie umielismy postawić przysłowiowej kropki nad "i". O naszej porażce zaważyły końcówki setów. Gdybyśmy skończyli kilka ataków więcej, to stan rywalizacji wyglądałby inaczej. Jeżeli w Radomiu będzie nam to wszystko lepiej wychodziło to o wynik jestem spokojny. Teraz stoimy pod ścianą i musimy się od niej odepchnąć. Trudno powiedzieć jak to będzie w rzeczywistości, zdajemy sobie jednak sprawę, że gramy u siebie, więc musimy się dobrze zaprezentować. Korzystając z okazji chciałbym zaprosić wszystkich kibiców na ten mecz i prosić o wsparcie. Będzie nam potrzebne!

Co według pana jest najsilniejszą stroną rywali?

– O sile Ósemki stanowi dwójka bardzo dobrych i doświadczonych przyjmujących. Na pewno warto zwrócić uwagę na Mariusza Kuczko, który ma w swoim życiorysie grę w ekstraklasie. On i Paweł Łęgowski "ciągną" grę tej drużyny.

*Autorem tekstu jest Mateusz Czarnecki (sportradom.pl)

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved