Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bilety na mecz Delecty prawie za darmo

Bilety na mecz Delecty prawie za darmo

fot. archiwum

Ostatnie porażki  Delecty skłoniły władze klubu do powzięcia dość zdecydowanych kroków. Jednym z nich ma być czterokrotna obniżka cen biletów. Bydgoski klub obawia się niskiej frekwencji na meczu z Jadarem, dlatego też bilet na to spotkanie kosztować będzie 5 zł.

Początkowa faza tegorocznych rozgrywek PlusLigi nie wskazywała na taki obrót sytuacji. Rozgrywany w listopadzie mecz pomiędzy Delectą Bydgoszcz a Skrą Bełchatów zgromadził w Łuczniczce 5,5 tysiąca kibiców, co stanowiło rekord frekwencji z polskiej lidze.

Niestety, później sytuacja zmieniła się diametralnie. Kolejne porażki, w tym ta najbardziej dotkliwa – z Pamapolem Wieluń-  ostudziły nieco zaangażowanie kibiców. Przegrana seta do 9, właśnie z Pamapolem, wywołała z trybun gwizdy i głośne jęki zawodu. Z obawy przed coraz mniejszą cierpliwością bydgoskich kibiców i ich malejącą tolerancją na porażki ulubionego klubu, władze Delecty postanowiły obniżyć ceny biletów na najbliższy mecz z Jadarem Radom.

Cena wejściówki, która wynosi jedynie 5 zł, ma zapobiec konieczności rozgrywania pojedynku przy pustych trybunach. Cena ta wydaje się wręcz niespotykana, jeśli chodzi o mecze PlusLigi. Jeżeli zła passa Bydgoszczy zostanie przerwana, a mecz z Jadarem zakończy się zwycięstwem, ceny biletów wrócą do normy.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved