Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Wygrana najmłodszych siatkarzy Czarnych

Wygrana najmłodszych siatkarzy Czarnych

fot. archiwum

Kolejny udany występ na swoim koncie zapisali najmłodsi siatkarze Czarnych. Zespół radomskiego klubu zajął pierwsze miejsce w rozegranym w Tomaszowie Mazowieckim Ogólnopolskim Turnieju Mini Piłki Siatkowej Chłopców "Zdrowo-Sportowo-Zimowo".

Podopieczni Arkadiusza Sawiczyńskiego triumfowali w kategorii "czwórek". – To już drugie zwycięstwo naszych siatkarzy w ostatnim czasie. Z pewnością przed zbliżającym się turniejem eliminacyjnym do Mistrzostw o Puchar Kinder+Sport (nieoficjalne mistrzostwa Polski – przyp. red) to bardzo dobry prognostyk – podkreśla Janusz Stańczuk, prezes klubu.

Warto dodać, w Tomaszowie Maz. wystąpiła jeszcze jedna drużyna Czarnych. W tym przypadku siatkarze z Radomia zadowolić musieli się piątym miejscem.

Zespoły wystąpiły w składach: Kacper Jaskulski, Piotr Dąbrowski, Michał Moniak, Mateusz Szczęśniak, Maciej Pożyczka (pierwszy); Tomasz Kwarciany, Jakub Zając, Krzysztof Maszczyński, Jakub Strzelecki, Mikołaj Pastusiak, Bartosz Maroszek (drugi). Dodajmy, drużyny tworzą chłopcy urodzeni w 1997 roku i młodsi.

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved