Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Konrad Piechocki: Chcemy jak najlepiej się przygotować

Konrad Piechocki: Chcemy jak najlepiej się przygotować

fot. archiwum

Mistrzowie Polski znajdują się w Niemczech, gdzie zmierzą się z VfB Friedrichshafen - Chcemy jak najlepiej przygotować się do final four, a konfrontacja z tak silnym przeciwnikiem na pewno nam w tym pomoże - twierdzi prezes Skry Konrad Piechocki

Wyjazd do kraju naszych zachodnich sąsiadów ma na celu jak najlepsze przygotowanie się do turnieju finałowego Ligi Mistrzów, który jak wiadomo w tym roku odbędzie się w Łodzi. Ugruntowana pozycja lidera tabeli pozwala mistrzom Polski na skupienie większej uwagi na treningi pod kontem europejskich pucharów – Gdy planowaliśmy wyjazd, zakładaliśmy, że Niemcy mogą awansować do kwietniowego turnieju, a możliwość zmierzenia się z jednym z głównych rywali z pewnością wyszłaby nam na dobre – stwierdził w rozmowie z Gazetą Wyborczą Konrad Piechocki.

Oprócz Friedrichshafen, bełchatowianie zmierzą się w najbliższym czasie również z Sisleyem Treviso i Trenkwalderem Modena. Ten pierwszy zespół plasuje się obecnie na trzecim miejscu w tabeli włoskiej Serie A, drugi zaś znajduje się o trzy pozycje niżej. Jak twierdzi prezes Skry –  Chcemy jak najlepiej przygotować się do turnieju Final Four, a konfrontacje z tak silnymi przeciwnikami na pewno nam w tym pomogą.

Konrad Piechocki opowiedział również Gazecie Wyborczej o stanie zdrowia Stephane Antigi, który niedawno poddał się zabiegowi artroskopii kolana. Włodarz klubu nie chce konkretyzować daty powrotu Francuza do gry, jednak jak twierdzi – Mam jednak nadzieję, że do czasu final four nie tylko wróci do gry, lecz także odzyska formę sprzed kontuzji.*Więcej w Gazecie Wyborczej Łódź.

źródło: Gazeta Wyborcza, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved