Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Dominik Kwapisiewicz: Widać było, że jesteśmy zespołem

Dominik Kwapisiewicz: Widać było, że jesteśmy zespołem

fot. archiwum

Na kilkadziesiąt godzin przed meczem z Bydgoszczą, drugi trener Jadaru Radom - Dominik Kwapisiewicz zapewnił w rozmowie z serwisem RadomSport.pl, że radomska drużyna jeszcze nie złożyła broni i będzie walczyła do końca o utrzymanie się w PlusLidze.

Kamil Górski, RadomSport.pl: Ostatnio przegraliście spotkanie z Olsztynem na własnym terenie. Teraz trzeba będzie szukać punktów w Bydgoszczy…

Dominik Kwapisiewicz: Na pewno nie będzie to łatwy mecz. Już w środę udajemy się do Bydgoszczy. Pocieszającym faktem dla nas może być to, że Delecta jest w słabszej dyspozycji. To co pokazali w meczu z Wieluniem i Warszawą… Nie grali na sto procent swoich możliwości. Jest szansa przywieźć z Bydgoszczy punkty.

Co takiego pojawiło się w meczu z Kędzierzynem, a czego zabrakło w spotkaniu z AZS Olsztyn, że nie wywalczyliście chociaż punktu?Wydaję mi się, że przede wszystkim zagrywka Maćka Pawlińskiego. Na pewno przydałoby się, aby Robert Prygiel czy inny zawodnik wstrzelił się jeszcze w zagrywkę i dołożył do zwycięstwa swoją cegiełkę. Musimy popracować nad obroną. Za dużo wpadało nam łatwych piłek.

Sobotni pojedynek pod względem emocji, można by rozdzielić naprawdę na parę ciekawych spotkań…

Za trzeci i czwarty set należą się naprawdę wielkie gratulacje dla chłopaków. Widać było, że jesteśmy zespołem. Cieszyliśmy się z każdej akcji. Jeżeli nadal będziemy pokazywać taką grę, to myślę że z utrzymaniem nie powinno być problemów.

Jarosław Macionczyk ma problemy z rzepką w kolanie i czeka go zabieg. Czy w takim razie pojawi się meczu z Delectą?

Czy wystąpi w czwartkowym meczu tego jeszcze nie wiemy, musimy to skonsultować z naszym lekarzem.

Rozmawiał Kamil Górski

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved