Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Arkadiusz Terlecki: Szkoda, że kibice nie wierzyli

Arkadiusz Terlecki: Szkoda, że kibice nie wierzyli

fot. archiwum

Radomski Jadar przegrał kolejne spotkanie i jest coraz dalej od bezpiecznego miejsca w tabeli. Nie wszyscy podopieczni Jana Sucha chcieli rozmawiać po meczu z Olsztynem, ale chwilę czasu dla serwisu RadomSport.pl znalazł środkowy, Arkadiusz Terlecki.

Mikołaj Dymek: Przyznam szczerze, że dawno nie mieliśmy takich emocji podczas meczu Jadaru. Szkoda tylko, że nie zdołaliście wywalczyć choćby jednego punktu.

Arkadiusz Terlecki, Jadar Radom: No dokładnie. Choć już większość kibiców była w kurtkach i stała na schodach przygotowana do wyjścia to nie był to koniec. Bardzo szkoda, że nie wierzyli. Widowisko było bardzo dobre, ale niestety nie ma punktów więc spotkania nie można uznać za udane.

Jak myślisz, których elementów zabrakło przede wszystkim?Na początku byliśmy trochę przestraszeni i stremowani nie wiedzieć czemu. Zjadła nas presja, goście też pod taką grali, ale oni szybciej zdołali się uspokoić. Ten początek sprawił, że potrzebowaliśmy cudu, na szczęście zdarzył się taki cud, ale jednak nie do końca, bo nie udało nam się przechylić szali zwycięstwa na naszą korzyść.

Więcej w serwisie RadomSport.pl

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved