Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Paweł Otwinowski: Wierzymy w utrzymanie

Paweł Otwinowski: Wierzymy w utrzymanie

fot. archiwum

Siatkarze II-ligowego Armatu Kozienice pomimo samych porażek w fazie zasadniczej, mają realne szanse na utrzymanie. W rywalizacji o miejsce na drugoligowym froncie kozieniczanie mierzą się z Akademikami z Warszawy. Stan rywalizacji wynosi 1:1.

Szkoleniowiec Armatu zdradził plan przygotowań drużyny do najważniejszych spotkań w sezonie.

Do decydujących o utrzymaniu meczów pozostał tylko niespełna tydzień. Jak ten czas wykorzysta pana drużyna?

Przygotowujemy się bardzo solidnie. We wtorek i czwartek pracowaliśmy głównie nad poprawieniem siły fizycznej oraz dynamiki. Staramy się jak najczęściej korzystać z siłowni. Od poniedziałku skupimy się głównie na zajęciach z piłkami i nabieraniu "świeżości". Planujemy również rozegranie sparingu, bardzo byśmy chcieli, aby naszym rywalem był Przytyk. Mało prawdopodobny jest mecz z Czarnymi oraz drużynami warszawskimi.Z obozu rywali docierają informacje odnośnie problemów kadrowych…

Faktycznie, na problemy zdrowotne po ostatnim meczu w stolicy narzekało kilku siatkarzy. Wśród nich był dobrze prezentujący się rozgrywający Michał Drabkowski. Uważam jednak, że urazy nie będą stały na przeszkodzie i rywale w pełnym składzie zjawią się w Kozienicach. Na szczęście nas problemy zdrowotne omijają i w pełnym składzie możemy przygotowywać się do meczów.

Po pierwszym zwycięstwie w tym sezonie nie może pan chyba narzekać na atmosferę w drużynie…

Popadliśmy w huraoptymizm (śmiech). Oczywiście warto by było podtrzymać tę "passę". Atmosfera jest dobra, nie mamy na co narzekać. Wszyscy wierzymy w utrzymanie, ponieważ mamy na to realne szanse.

Autor tekstu: Mateusz Czarnecki

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved