Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Michał Winiarski: Trento nie wygrywa wszystkiego

Michał Winiarski: Trento nie wygrywa wszystkiego

fot. archiwum

Michał Winiarski reprezentuje barwy PGE Skry Bełchatów, jednak jeszcze niedawno występował w Itasie Diatec. Z ekipą z Trento wygrał Ligę Mistrzów, ale twierdzi, że Resovia ma szansę wyeliminować Itas z tegorocznej edycji tych rozgrywek.

Rzeszowianie zagrają bowiem z Itasem w II rundzie fazy play-off. Michał Winiarski przyznaje, że siła włoskiego zespołu tkwi w skrzydłowych: Kazijskim, Vissotto i Juantorenie.Mają trzy takie armaty, że naprawdę trudno ich powstrzymać. Można ich jednak „ruszyć" zagrywką. W tym elemencie nie są orłami – dodał jednak przyjmujący PGE Skry.

Jeżeli jednak w dwumeczu lepszy okaże się zespół Itasu, to awansuje do Final Four, który odbędzie się w Łodzi. Istnieje zatem szansa, że Michał Winiarski stanie naprzeciwko swoich byłych kolegów. – Gra przeciwko byłemu klubowi wyzwoliłaby we mnie dodatkowy dreszczyk emocji – stwierdził „Winiar".

Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie Resovii z Itasem odbędzie się w Trento 3 marca, zaś rewanż tydzień później w hali Podpromie w Rzeszowie.źródło: inf. własna, sports.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved