Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Do Przyjaciół trenera Krzysztofa Kowalczyka

Do Przyjaciół trenera Krzysztofa Kowalczyka

fot. archiwum

10 stycznia 2010 roku po długiej walce z chorobą nowotworową zmarł trener Krzysztof Kowalczyk. Przyjaciele z boiska oraz kibice do końca wierzyli, że uda mu się wygrać tę walkę. Żona Krzysztofa Kowalczyka - Beata dziękuje wszystkim za wsparcie.

Z całego serca pragnę podziękować za wsparcie, życzenia powrotu do zdrowia, słowa życzliwości i otuchy, jakie otrzymał mój Mąż Krzysztof Kowalczyk podczas walki z chorobą. Każde dobre słowo, gest były dla Niego bardzo ważne w tym najtrudniejszym dla nas okresie życia. Chcę podkreślić, że Krzyś bardzo chciał wygrać tę walkę zarówno dla naszej rodziny, jak i dla rodziny siatkarskiej, i wrócić do pracy trenerskiej.

Wierzył do ostatnich chwil życia, że tak się stanie… Siatkówka była jego pasją, a praca z zespołem AZS Politechnika Warszawska ogromną przyjemnością i wyzwaniem. Miał wiele planów i marzeń, niestety wszystko to przerwała śmiertelna choroba. Była silniejsza od Jego ogromnej walki z cierpieniem i woli życia. Mimo pomocy wielu mądrych lekarzy, wykorzystania najnowszych osiągnięć medycyny i mojego wsparcia nie udało się.

Dziękuję za wszystkie życzliwe słowa, gesty , wspaniałą Kronikę od Kibiców, za liczne przybycie na pożegnanie mojego Męża w mroźny, styczniowy dzień. Dziękuję za kondolencje. Mam nadzieję, że Krzysztof pozostanie na zawsze w Państwa pamięci tak, jak na zawsze pozostanie w moim sercu i sercach naszych Synów.Beata Kowalczyk

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved