Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Wypowiedzi po meczu MKS Dąbrowa Górnicza – BKS Aluprof

Wypowiedzi po meczu MKS Dąbrowa Górnicza – BKS Aluprof

fot. archiwum

W ostatnim meczu 15. kolejki PlusLigi Kobiet pomiędzy Enionem Energia MKS Dąbrowa Górnicza a BKS-em Aluprof Bielsko-Biała lepsze okazały się przyjezdne. Jednak Katarzyna Skorupa podkreśliła, że bielszczanki nie zagrały na maksimum możliwości.

Katarzyna Skorupa (kapitan BKS Bielsko-Biała): Cieszę się ze zwycięstwa, spodziewaliśmy się tutaj ciężkiego i zaciętego meczu. Pomimo nie najlepszej gry udało nam się wywieźć dwa punkty.

Magdalena Śliwa (kapitan MKS Dąbrowa Górnicza): Byłyśmy blisko sprawienia niespodzianki, chciałyśmy się pokazać z jak najlepszej strony i wygrać jak najwięcej. W czwartym secie zbyt szybko uwierzyłyśmy, ze możemy ten mecz wygrać, przewaga była bardzo duża i drużyna z Bielska-Białej „odjechała". Przy lepszym naszym przyjęciu, które nie było zbyt dobre w naszym wykonaniu, to nasza gra byłaby lepsza. Cieszę się, że zdobyliśmy jeden punkt.

Mariusz Wiktorowicz (trener BKS Bielsko-Biała): Spodziewaliśmy się trudnego meczu i taki mecz był ten mecz dla nas. Cieszymy się ze zwycięstwa, mecz ten dostarczył wielu emocji wszystkim. Pierwszy set na własne życzenie przegraliśmy, gdyż prowadziliśmy 21:16 i potem zaczął się ten mecz walki. Trzeba pochwalić zespół z Dąbrowy Górniczej, gdyż drużyna ta zagrała bardzo dobrze w bloku i obronie, a my mieliśmy z tym problemy. Cieszę się, że pomimo tego, że w czwartym secie gra nam się nie układała i przegrywaliśmy 1:8 drużyna podniosła głowy i udało nam się zdobyć kilka punktów zagrywki, zapunktowaliśmy parę razy blokiem. Składam gratulację dla mojego zespołu, że wytrzymał to napięcie i ciśnienie i że dwa punkty wracają do Bielska-Białej.Waldemar Kawka (trener MKS Dąbrowa Górnicza): Myślę, że nie wykorzystaliśmy swojej szansy w czwartym secie. Za szybko uwierzyliśmy, że mecz jest wygrany i potem trudno było nam się było podnieść. W tie-breaku walczyliśmy do końca. Według mnie powinniśmy wygrać 15:13, ponieważ sędziowie popełnili poważny błąd przy piłce meczowej, gdyż zawodniczka z drugiej linii nie może blokować przy siatce, a tak się niestety stało. Cóż przegraliśmy, popełniliśmy trochę błędów, zagraliśmy tak jak chciała drużyna z Bielska-Białej. Cieszę się, że stworzyliśmy dobre widowisko, żal tylko, że zdobyliśmy jeden punkt.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved