Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Ślepsk przygotowuje się z psychologiem

Ślepsk przygotowuje się z psychologiem

fot. archiwum

W czwartek i piątek z siatkarzami Ślepska przygotowującymi się do meczu środowego I ligi z SMS PZPS I Spała pracował psycholog. Jakie będą efekty dwudniowych konsultacji i badań na siatkarzy ostatniego w tabeli Ślepska przekonamy się niebawem.

Na pewno siatkarze Ślepska muszą wzmocnić się psychicznie, uwierzyć w siebie, szczególnie w końcówkach setów. Właśnie przez brak koncentracji stracili sporo punktów, które tak bardzo przydałyby się w aktualnej sytuacji. – To już finisz ligi i na nikogo nie ma co się oglądać. Rywale na pewno nam nie pomogą, a wręcz zrobią wszystko, żeby utrudnić życie, czyli odebrać punkty – mówi Adam Aleksandrowicz, trener Ślepska. – Dlatego sami musimy zrobić wszystko, żeby jak najlepiej przygotować się do kolejnych spotkań i zdobywać w nich punkty.

Psycholog to plus, ale minusem jest okrojony skład drużyny trenującej w Suwałkach. Urazy wyłączyły z zajęć Wojtka Dziurkowskiego i Bartka Krzyśka, a na mistrzostwa Polski strażaków wyjechali Mariusz Szlejter i Sławomir Gołębski. Ci dwaj powinni dołączyć do drużyny w piątek po południu.

Trening w ósemkę to jednak nie to samo, co w pełnym, 12-osobowym składzie – twierdzi Aleksandrowicz. – Robimy jednak wszystko, żeby jak najlepiej wykorzystać czas i przygotować się do walki o ligowe punkty.Siatkarze w sobotę i niedzielę mają wolne. Spotkają się ponownie w poniedziałek. – Oprócz normalnych zajęć na siłowni i sali będziemy mieli też ostatni szlif taktycznych rozwiązań na Spałę – kończy szkoleniowiec Ślepska. – A kibiców zapraszamy już w środę na halę OSiR, gdzie o godz. 18.00 rozpoczniemy, wierzę że zwycięski, i to za trzy punkty, ligowy mecz z SMS PZPS I Spała.

źródło: slepsksuwalki.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved