Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > PlusLiga Kobiet: Wypowiedzi po meczu w Bydgoszczy

PlusLiga Kobiet: Wypowiedzi po meczu w Bydgoszczy

fot. archiwum

Zwycięstwem PTPS-u Piła zakończył się sobotni pojedynek z Centrostalem Bydgoszcz. Gospodynie stać było tylko na wygranie drugiej odsłony. W pozostałych zdecydowanie lepsze okazały się podopieczne trenera Adama Grabowskiego.

Agnieszka Kosmatka (PTPS Piła) – To był mecz błędów i nerwów. Dziewczyny z Bydgoszczy w pierwszym secie chciały nas odrzucić od siatki, ryzykowały w zagrywce i stąd duża liczba błędów. Cieszę się, że to my zdobyłyśmy trzy punkty, bo to było bardzo ważne spotkanie.

Adam Grabowski (trener PTPS Piła): – Ciężko pracowaliśmy, nie tylko fizycznie, ale również umysłowo na treningach w minionym tygodniu. Są efekty i mam nadzieję, że pójdziemy dalej w tym kierunku i będziemy walczyć o jak najlepsze miejsca. Chciałbym podziękować całej dwunastce, a właściwie trzynastce, bo w tyle osób trenowaliśmy w tym tygodniu do tego meczu.

Ewa Kowalkowska (Centrostal Bydgoszcz): – Trzeba podnieść głowy do góry i wierzyć, że pracą na treningach uda nam się pewne rzeczy odmienić.Piotr Makowski (trener Centrostalu Bydgoszcz): – Popełniliśmy dużo błędów, mieliśmy zbyt dużo dziur w składzie i to spowodowało, że zespół z Piły był lepszy. Nasza sytuacja jest bardzo trudna i pozostaje mieć nadzieję, że uda nam się coś ugrać w kolejnych spotkaniach i spokojnie patrzeć w przyszłość, choć będzie to niezwykle trudne. Myślę, że tak jak mówiła Agnieszka, było dużo naszych błędów, chyba trzynaście w pierwszym secie, tak się nie da wygrać seta. W drugim zagraliśmy bardzo dobrze, niestety w trzecim i czwartym było za dużo „dziur". Jesteśmy zespołem, który musi grać cały czas równo, każda zawodniczka musi coś dorzucić, a tego nie było.

źródło: inf. własna, kspalac.bydgoszcz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved