Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Łukasz Perłowski: Sami sobie skomplikowaliśmy sytuację

Łukasz Perłowski: Sami sobie skomplikowaliśmy sytuację

fot. archiwum

- Było to dość nerwowe spotkanie i sami sobie skomplikowaliśmy sytuację - stwierdził po porażce z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle Łukasz Perłowski. - W tamtym sezonie było podobnie, również mieliśmy z nimi problemy w fazie zasadniczej, lecz później w play-off to my byliśmy górą i weszliśmy do finału.

Nie udało się wam zdobyć żadnego punktu w meczu z ZAKSĄ.

Łukasz Perłowski:No tak. Było to dość nerwowe spotkanie i sami sobie skomplikowaliśmy sytuację. Przegraliśmy ten mecz. Szkoda tylko, że Mikko Oivanen skręcił sobie staw skokowy i uważam, że był to taki nasz „gwóźdź do trumny" w tym meczu.

Drugi mecz z ZAKSĄ w tym sezonie i druga porażka. Chyba nie leży wam ten przeciwnik.W tamtym sezonie było podobnie, również mieliśmy z nimi problemy w fazie zasadniczej, lecz później w play-off to my byliśmy górą i weszliśmy do finału. Jeżeli miało by tak być w tym sezonie, to nic złego się nie dzieje.

Cztery kolejki do końca. Tracicie już pięć punktów do Kędzierzyna, jeszcze więcej do Skry. Będzie bardzo trudno o to, aby zająć planowane drugie miejsce po fazie zasadniczej.

To prawda, lecz nie zapominajmy, że rok temu byliśmy na trzecim miejscu przed play-off, a zdobyliśmy wicemistrzostwo. Pomiędzy drugim a trzecim miejscem nie ma praktycznie żadnej różnicy, no może poza tym, że zajmując drugie, gralibyśmy pierwsze mecze u siebie.

W piątek bardzo ważny mecz z Częstochową. Jak będziecie się do tego meczu przygotowywać?

– Jak do każdego meczu. Będziemy stawiać sobie określone założenia taktyczne, aby je później realizować. Nie mniej jednak zrobimy wszystko, aby zwyciężyć.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved