Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Joanna Staniucha-Szczurek: Jest jakiś dodatkowy smaczek

Joanna Staniucha-Szczurek: Jest jakiś dodatkowy smaczek

fot. archiwum

- Ten mecz nie wywołuje jakichś specjalnych emocji - mówi przed meczem z Aluprofem Joanna Staniucha-Szczurek. - Ale wiadomo, że jest to jakiś taki dodatkowy smaczek, żeby wygrać z zespołem, w którym się kiedyś grało.

Joanna Staniucha-Szczurek to jedna z najskuteczniejszych zawodniczek Enionu Energii Dąbrowa Górnicza w Lidze Mistrzyń. Jej zespół odpadł już z europejskich pucharów, jednak zawodniczka pozytywnie ocenia występ dąbrowianek w Champions League. – Wydaje mi się, że to była dla nas fajna przygoda z jednej strony, z drugiej zaś mogłyśmy się spotkać z zespołami z najwyższej półki. Na pewno coś z tego wyniosłyśmy i będzie to procentować w lidze.

Przyjmująca Enionu Energii czuje jednak pewien niedosyt po meczu z Asystelem. – Mogłyśmy trochę bardziej zawalczyć, jednak one zagrały o wiele lepiej niż u nas. Pokazały swoją klasę, a nam jest żal, ze tak pożegnałyśmy się z Ligą Mistrzyń. Ale w przekroju wszystkim spotkań myślę, że nie było źle.

Obok Katarzyny Gajgał Joanna Staniucha-Szczurek jest druga zawodniczką, która wiele lat spędziła w BKS Bielsko-Biała. Zespół Aluprofu będzie w niedzielę przeciwnikiem dąbrowskiej drużyny. – Grałam tam osiem sezonów, stawiałam tam pierwsze kroki w swojej karierze – miło wspomina ten okres Staniucha-Szczurek. – To poukładany i dobry klub, tak więc trafiło mi się bardzo dobrze. Tutaj tez jest mi dobrze, miałam to szczęście, że trafiałam do takich klubów, gdzie wszystko było super zorganizowane.Do meczu z Aluprofem zawodniczka nie podchodzi jednak w jakiś szczególny sposób. – Ten mecz nie wywołuje jakichś specjalnych emocji, bowiem w Bielsku nie ma mnie już od dwóch sezonów. Skupiam się raczej na grze w Dąbrowie Górniczej. Ale wiadomo, że jest to jakiś taki dodatkowy smaczek, żeby wygrać z zespołem, w którym się kiedyś grało. Zobaczymy, może nam się to uda – kończy Joanna Staniucha-Szczurek.

źródło: mksdabrowa.tv

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved