Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga: GTPS wraca do gry w hali przy ul. Czereśniowej

I liga: GTPS wraca do gry w hali przy ul. Czereśniowej

fot. archiwum

Siatkarze GTPS-u Gorzów Wielkopolski czekali rok na powrót do hali przy ulicy Czereśniowej. Na terenie tego obiektu sukcesy odnosił gorzowski Stilon, dlatego też działacze GTPS-u chcą, aby również ich zespół trenował i rozgrywał mecze właśnie w tej hali.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w poniedziałek o godz. 9:45 rozpoczniemy pierwsze zajęcia w domu. Bo Czereśniowa to prawdziwy dom siatkówki. Tu Stilon osiągał największe sukcesy i tu chcemy budować gorzowską siatkówkę – powiedział wiceprezes klubu, Andrzej Czerniejewski, w rozmowie dla „Gazety Wyborczej".

GTPS ma w planie nie tylko trenowanie w hali przy ul. Czereśniowej, ale także chce ponownie rozgrywać w niej mecze. Pierwszym miałby być pojedynek z AZS-em PWSZ Nysa, który zaplanowany jest na 3 marca. Być może hala byłaby jednym z atutów GTPS-u, bowiem siatkarze z Nysy ostatnio wygrali m.in. z Avią Świdnik i będą z pewnością wymagającym rywalem.

Rajbud GTPS Gorzów Wlkp. zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli I ligi, ale należy nadmienić, że piąty Orzeł Międzyrzecz rozegrał do tej pory dwa spotkania więcej. Podopieczni Sławomira Gerymskiego muszą uważać również na ekipy BBTS-u Bielsko-Biała i Pronaru Parkiet Hajnówka, które tracą do gorzowian cztery punkty.źródło: Gazeta Wyborcza, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved