Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Grzegorz Kosok: Chcemy zaprezentować się z bardzo dobrej strony

Grzegorz Kosok: Chcemy zaprezentować się z bardzo dobrej strony

fot. archiwum

W ramach 14. kolejki PlusLigi Asseco Resovia Rzeszów podejmie ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. Podopieczni Ljubo Travicy będą chcieli zrewanżować się za porażkę z I części rundy zasadniczej. Grzegorz Kosok zapowiada, że to będzie ciekawy mecz.

Wasza drużyna zagra w sobotę jedno z najciekawszych spotkań 14. kolejki PlusLigi. Czy w meczu tym chcielibyście zrewanżować się kędzierzynianom za porażkę 0:3, którą odnieśliście w 5. kolejce?

Oczywiście chcemy zagrać dobre spotkanie i wygrać mecz. Będzie to bardzo ciekawa konfrontacja, zwłaszcza dla kibiców. A wygra drużyna, która zrealizuje założenia przedmeczowe.

Ostatnie rozegrane spotkania z waszym udziałem zakończyły się zwycięstwem. W konsekwencji pomyślnie rozegranych pojedynków, i jako że apetyt rośnie w miarę jedzenia, czy można oczekiwać kolejnych sukcesów?Wszyscy sobie życzymy kolejnych zwycięstw, które na pewno motywują do ciężkiej pracy na treningach i dają satysfakcję zarówno kibicom, jak i nam zawodnikom.

Waszą drużynę z zespołem z Kędzierzyna dzielą w tabeli jedynie dwa punkty, aby nie tracić kontaktu z czołówką powinniście to spotkanie wygrać. Czy na treningach skupiacie się na meczach ligowych czy priorytetem są mecze w Lidze Mistrzów?

Chcemy zaprezentować się z bardzo dobrej strony i wygrać każdy mecz, czy w PlusLidze czy w Lidze Mistrzów. Ligowe punkty są nam bardzo potrzebne, a mecz z Kędzierzynem będzie o przysłowiowe 6 punktów.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved