Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Czy „Inżynierom” uda się zapełnić Torwar?

Czy „Inżynierom” uda się zapełnić Torwar?

fot. archiwum

Siatkarze Neckermanna AZS Politechniki Warszawskiej po raz pierwszy zagrają mecz ligowy na Torwarze. Ich przeciwnikiem będzie Delecta Bydgoszcz. Czy „Inżynierom" uda się zapełnić największą stołeczną halę..? Wiele wskazuje na to, że tak.

W Warszawie tak dużej kampanii promocyjnej przy okazji meczu siatkarskiego nie było. Działacze Neckermanna AZS Politechniki Warszawskiej chcą, aby mecz z bydgoską Delectą stał się prawdziwą, siatkarską ucztą. Stąd m. in. pomysł, aby spotkanie 14. kolejki PlusLigi rozegrać na Torwarze, obiekcie, który może zgromadzić blisko 5000 kibiców. Kiedy działacze podali informację do publicznej wiadomości wielu pukało się w czoło, twierdząc, że nie uda się im nawet w połowie zapełnić tak dużej hali, skoro na mecze Politechniki średnio przychodzi ok 2000 kibiców. Jednak Marcin Bańcerowski z dużym optymizmem podchodził do pomysłu. – Siatkówka w Warszawie staje się coraz popularniejsza. Wierzymy, że dobra gra naszego zespołu przyciągnie na trybuny komplet publiczności – mówił w grudniu w rozmowie ze Strefą Siatkówki.

Tymczasem do meczu z zespołem znad Brdy zostały niespełna 24 godziny. – Bilety rozeszły się jak świeże bułeczki – z zadowoleniem mówi Adrian Komorowski, rzecznik prasowy Neckermanna AZS Politechniki Warszawskiej. – Na chwilę obecną sprzedaliśmy już ponad 3400 wejściówek. Zostało ich dokładnie 1418 – śmieje się Komorowski. Skąd takie duże zainteresowanie. – Od kilku tygodni trwa kampania promocyjna. Informacje o meczu z Delectą można znaleźć w metrze, a także na ogromnych, elektronicznych billboardach rozstawionych w centrum miasta. W promocji pomaga nam również Urząd m. st. Warszawy. Chcemy zapełnić Torwar do ostatniego miejsca – dodaje Marcin Bańcerowski.

Dwa tygodnie temu ruszyła sprzedaż biletów, które w zeszłą sobotę można było kupić także przy okazji Meczu Gwiazd. Do północy będzie prowadzona również sprzedaż internetowa, a w siedzibie klubu przy Waryńskiego wejściówki można będzie kupić do godziny 18.00. W kasach Torwaru bilety nabywać będzie można w dniu meczu już od południa – Zabierajmy rodziny, przyjaciół, bliskich i wszyscy na Torwar! – zapraszają sami zawodnicy. – Pokażmy wszystkim, że Warszawa potrzebuje siatkówki na najwyższym poziomie – dodają.Poza wielkim widowiskiem sportowym, którego – miejmy nadzieję – dostarczą  siatkarze, na kibiców czeka bardzo wiele atrakcji i konkursów. Podczas przerw czas umilać będą tancerki samby oraz jedna z najlepszych europejskich grup breakingowych – RockaFellaz. – Każdy miłośnik siatkówki, który jutro przybędzie na Torwar, będzie miał szansę wygrania atrakcyjnych nagród. Kibice posiadający karnety, aby także mogli wziąć udział w konkursach, w specjalnie przygotowanym punkcie przy wejściu do hali otrzymają bilety. Pula nagród to ponad 20000 zł – mówi członek zarządu Neckermann AZS Politechniki Warszawskiej.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved