Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Robert Szczerbaniuk: Wszystko przez te kolana

Robert Szczerbaniuk: Wszystko przez te kolana

fot. archiwum

Robert Szczerbaniuk nie zagrał ani minuty w ostatnim ligowym meczu ZAKSY z Jadarem Radom. Podczas Meczu Gwiazd tylko się rozgrzewał, a wszystko przez bolące kolana. - Mam z nimi problemy. Na razie odpoczywam i nie wiadomo kiedy wrócę do drużyny.

Spodziewał się pan, że kibice wybiorą starego, dobrego "Benka" do drużyny gwiazd Południa?

Nie. Dopiero koledzy powiedzieli mi, że ma szansę się "załapać". Nie kryję, że to dla mnie ogromne wyróżnienie, a poza tym fajna zabawa i taki oddech przed trudnymi ligowymi meczami.

To chyba jedyny mecz po którym, mimo porażki, jest pan uśmiechnięty.Bo dziś wynik nie był ważny. Graliśmy dla kibiców i chcieliśmy pokazać fajną, wesołą siatkówkę. Na co dzień, jest inaczej, bo idziemy po prostu do pracy (śmiech).

Pokazaliście kilka niesamowitych zagrań. Czy to wszystko było wcześniej przećwiczone?

Skądże. Po prostu na takim meczu można sobie pozwolić na jakiś zupełnie odlotowe sztuczki. A że mamy niezłą technikę (śmiech) i panujemy nad piłką to wychodziły. Miał być show dla kibiców i mam nadzieję, że się podobało.

Pierwszy Mecz Gwiazd miał inna formułę. Polacy zmierzyli się z drużyną zagranicznych gwiazd. Teraz było lepiej? Brał pan udział w obu wydarzeniach.

Trudno powiedzieć. W ubiegłym roku zabawy było chyba mniej. Wszystko zależy jednak od działaczy, bo to oni organizują ten dzień z siatkówką. Zagranicznych gwiazd przybywa i naprawę byłoby z czego wybierać.

Co jest teraz ważniejsze dla ZAKSY, trudne mecze końcówki rundy zasadniczej w PlusLidze, czy walka o Final Four Pucharu CEV?

Liga jest bardzo ważna, bo teraz rozstrzyga się, które miejsce zajmiemy przed play off. A puchary? Trafiliśmy na niezwykle utytułowanego rywala, ale myślę, że zaszliśmy już tak daleko, że warto powalczyć o kolejny awans.

*autor tekstu: Wojciech Potocki
więcej na www.sportowefakty.pl

źródło: SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved