Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Paweł Zagumny: To będzie mecz o wszystko

Paweł Zagumny: To będzie mecz o wszystko

fot. archiwum

Dziś ateńskie "Koniczynki" rozegrają rewanżowy mecz z Dynamem Moskwa. W pierwszym spotkaniu ulegli Rosjanom 0:3. - Jest to bardzo trudny przeciwnik, z którym niewiele drużyn potrafi wygrać - podkreśla Paweł Zagumny, rozgrywający Panathinaikosu.

O meczu w Rosji Panathinaikos powinien jak najszybciej zapomnieć. Rywale rządzili na boisku, a ateńczycy nie potrafili się im przeciwstawić. – Było widać, że Dynamo było zdecydowanie lepsze od nas – mówi Zagumny.Przeważali w każdym elemencie i popełniali mniej błędów. Trudno było o inny wynik – podkreśla popularny "Guma".

Dynamo prezentuje wysoki poziom siatkówki. Są groźni w każdym elemencie. Przed spotkaniem Zagumny podkreślał, że nie można iść na wymianę ciosów. – Nie dostosowaliśmy się do ich poziomu. Popełnialiśmy więcej błędów. Niczym nas praktycznie nie zaskoczyli. Przegraliśmy ten mecz ze względu na słabszą grę – mówi.

Jeśli Panathinaikos przegra dzisiejsze spotkanie, pożegna się z rozgrywkami Ligi Mistrzów. – To mecz o wszystko. Dalej mogą grać już tylko najlepsze. Dziś okaże się, czy zasłużyliśmy na awans, czy lepiej będzie, jeśli w rozgrywkach pozostanie Dynamo – nie ukrywa Zagumny.Początek meczu w Atenach o godzinie 17.00.

źródło: zagumny.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved