Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > I liga K: Policzanki przywiozły z Torunia trzy punkty

I liga K: Policzanki przywiozły z Torunia trzy punkty

fot. archiwum

Takiej postawy, a przede wszystkim wyniku, w wyjazdowym meczu Chemika z Budowlanymi Toruń chyba nikt się nie spodziewał. Ekipa z Polic udowodniła, że jest kompletnie nieobliczalna i wciąż potrafi pozytywnie zaskakiwać.

Zawodniczki Mariusza Bujka na spotkanie do Torunia wybrały się w środę rano, zatem wiele czasu na wypoczynek przed meczem nie miały. Jak się jednak okazało nie miało to wpływu na postawę zespołu, a ta była nie do przecenienia.

Chemik wygrał trzy z czterech setów (najwyżej ostatni, bo do 20) i zgarnął komplet punktów. – Zagraliśmy koncertowo. Przede wszystkim zafunkcjonowała zespołowość. Zwycięstwo to nasze przeprosiny za ostatnie występy – mówił wyraźnie zadowolony szkoleniowiec PSPS-u. Receptą na siatkarki Budowlanych było przygotowanie taktyczne zespołu. – Do tego meczu szykowaliśmy się szczególnie. Trochę czasu spędziłem, żeby rozgryźć przeciwnika i przygotować dziewczyny na to spotkanie właśnie z tej strony. Odprawa przedmeczowa była długa – komentował Bujek.

Nie tylko długa, ale i skuteczna. Przed zespołem z Polic jeszcze dwie jakże trudne potyczki. Od nich będzie zależeć czy Chemik znajdzie się w czołowej czwórce, a szanse są wciąż całkiem spore.

Budowlani Toruń – Chemik Police 1:3
(28:26, 23:25, 22:25, 20:25)Skład: Matusz, Kwiatkowska, Ciesielska, Soter, Bury, Bryczkowska, Kuchczyńska (libero) oraz Pomykacz, Kazaniecka i Raczyńska

Zobacz także:
Wyniki 20. kolejki i tabela I ligi kobiet

źródło: ligowiec.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved