Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Francja nie zagra w poznańskiej Arenie

Francja nie zagra w poznańskiej Arenie

fot. archiwum

Spotkanie towarzyskie, które miało być rewanżem za finał Mistrzostw Europy, było zaplanowane na przełom maja i czerwca. Wiadomo już, że trójkolorowi nie będą mogli w tym czasie odwiedzić stolicy Wielkopolski. Dużych imprez w hali Arena jednak nie zabraknie.

Najbliższą okazją do obejrzenia siatkówki w Arenie będzie turniej finałowy Pucharu Polski kobiet. Ta impreza za nieco ponad miesiąc (27-28 marca). Nie wiadomo jeszcze jaki będzie zestaw ekip, które w nim wystąpią bowiem mecze ¼ finału, które wyłonią czterech finalistów odbędą się dopiero w marcu. – Zdajemy sobie sprawę, że może być problem z wypełnieniem Areny. Dlatego chcemy mocniej postawić na promocję niż przed dwoma laty, kiedy w Poznaniu rozgrywany był zarówno finał kobiet, jak i mężczyzn. W mieście pojawi się mnóstwo billboardów, będą konkursy w mediach i specjalne stoisko turnieju w jednym z centrów handlowych. Do takich działań zobowiązuje nas umowa z miastem. Wierzę, że przyniosą one pożądane efekty – podkreślił sekretarz organizacyjny zarządu PZPS Marek Bykowski w rozmowie z Głosem Wielkopolskim.

Już dziś wiadomo także, że Poznań będzie prawdopodobnie jednym z gospodarzy MŚ 2014. – Przyjazd najlepszych na świecie siatkarzy będzie możliwy pod warunkiem, że zostanie zmodernizowana Arena, ale na to mamy jeszcze cztery lata – dodał Bykowski.

źródło: Głos Wielkopolski, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved