Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Waldemar Kawka: Nie byliśmy w staie im dorównać

Waldemar Kawka: Nie byliśmy w staie im dorównać

fot. archiwum

- W pierwszym secie Asystel pokazał nam siatkówkę na takim poziomie, że nie byliśmy w stanie im dorównać i tak naprawdę do końca meczu nie potrafiliśmy nic zrobić - mówił po meczu w Novarze trener dąbrowianek, Waldemar Kawka.

Wypowiedzi z konferencji prasowej po meczu Asystelu z Enion Energią Dąbrowa Górnicza:

Waldemar Kawka (trener ENION Energii): – Na temat dzisiejszej gry nie mogę za wiele powiedzieć. Przede wszystkim gratuluję drużynie gospodarzy. W pierwszym secie Asystel pokazał nam siatkówkę na takim poziomie, że nie byliśmy w stanie im dorównać i tak naprawdę do końca meczu nie potrafiliśmy nic zrobić. Spodziewaliśmy się, że będzie to lepszy mecz, że będziemy w stanie postawić się Novarze ale okazało się niestety, że jesteśmy zbyt słabym zespołem. Życzę drużynie z Novary zakwalifikowania się do najlepszej czwórki.

Magdalena Śliwa (kapitan ENION Energii): – Jesteśmy dziś smutni z powodu porażki, oczywiście przyjechaliśmy tutaj pokazać lepszą grę ale Asystel wygrał i nalezą im się gratulacje.Paola Paggi (kapitan Asystelu Novara): – Jesteśmy szczęśliwe, naprawdę potrzebowałyśmy tak dobrego występu. Teraz w dużo lepszych nastrojach możemy podejść do kolejnych spotkań i jest to bardzo ważne. Bardzo chcemy zakwalifikować się do finałowej czwórki i jest to dla nas teraz najważniejszy cel.

Luciano Pedulla (trener Asystelu Novara): – Myślę, że dziewczyny rozegrały dziś znakomity mecz i właściwie już przed meczem byłem pewien naszego dobrego występu dzisiejszego wieczoru. Jestem bardzo szczęśliwy i już skupiam się na kolejnej rundzie. Chcemy wejść do finałowej czwórki i zrobimy wszystko żeby to osiągnąć.

źródło: mks.dabrowa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved