Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kibice wykupują bilety na sobotni mecz na Torwarze

Kibice wykupują bilety na sobotni mecz na Torwarze

fot. archiwum

Choć do meczu Neckermann AZS Politechniki Warszawskiej z Delectą Bydgoszcz zostały jeszcze trzy dni, już teraz wiadomo, że na Torwarze pobity zostanie rekord frekwencji. Dziś sprzedany został trzytysięczny bilet na to spotkanie.

Dotychczasowy rekord to 2500 kibiców na meczu z PGE Skrą Bełchatów. Więcej osób bowiem nie była w stanie pomieścić Arena Ursynów. Torwar może przyjąć aż 4800 miłośników siatkówki. Czy się zapełni? – Sprzedaż biletów idzie bardzo dobrze, wejściówki rozchodzą się jak świeże bułeczki, każdego dnia ubywa ich kilkaset – relacjonuje Marcin Bańcerowski, członek zarządu klubu. – Dziś sprzedaliśmy bilet nr 3000, a naszym celem jest wypełnienie Torwaru do ostatniego miejsca – dodaje.

Organizacyjnie wszystko dopięte jest na ostatni guzik. Na kibiców, którzy przybędą na Torwar już czekają ciekawe konkursy i bardzo atrakcyjne nagrody. Nagrodą dnia będzie ufundowana przez Neckermann Polska wycieczka do Egiptu, wygrać będzie można również dwie wycieczki do Austrii, laptopa, aparat fotograficzny, sprzęt sportowy i wiele innych, nieco drobniejszych upominków.

Siatkarze Politechniki na Torwar przeniosą się w czwartek. Dzięki uprzejmości Dyrektora COS – Tadeusza Wróblewskiego odbędą tam dwa treningi. – To ważne, będziemy mogli lepiej poczuć halę – komentuje trener Radosław Panas. A w sobotę wyjdziemy na boisku bez żadnego kalkulowania, tylko z jednym celem: po to, aby wygrać. Liczymy na to, że nasze zwycięstwo będzie pięknym ukoronowaniem święta siatkówki w stolicy – uśmiecha się.Spotkanie, reklamowane jako starcie gigantów polskiej siatkówki: Radosława Rybaka i Piotra Gruszki, rozpocznie się o 14.45. Kibice do hali będą mogli wejść jednak już od 13.00.

źródło: azspw.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved