Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Karol Kłos: Nie możemy odpuścić ani na chwilę

Karol Kłos: Nie możemy odpuścić ani na chwilę

fot. archiwum

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się zbliżające spotkanie AZS Politechniki Warszawskiej z Delectą Bydgoszcz, które rozegrane zostanie na warszawskim Torwarze. Drużyna ze stolicy z pewnością będzie chciała zrewanżować się za porażkę w Bydgoszczy.

Ostatnie trzy dni były bardzo ciężko przetrenowane. Sześć treningów w trzy dni to solidna dawka, ale to dobrze. Wszystko mam nadzieję zmierza w dobrym kierunku i na Torwarze pokażemy się z jak najlepszej strony – mówi młody środkowy Politechniki, Karol Kłos.

Pierwszy pojedynek AZS Politechniki i Delecty odbił się szerokim echem. W spotkaniu wiele błędów popełnili sędziowie a drużyna z Warszawy po meczu interweniowała, domagając się walkowera. Nic jednak nie wskórano a wynik spotkania pozostał bez zmian. – W tamtym spotkaniu było różnie. Można powiedzieć, że były to dwa spotkania – jedno, które toczyło się na boisku, a drugie poza nim. Na boisku było blisko, nie wiem jak było poza nim. Miejmy nadzieję, że mecz, który nas czeka będzie podobny, trochę lepszy dla nas – mówi Karol Kłos.

Spotkanie z Delectą zapoczątkuje serię bardzo ważnych spotkań dla warszawskich siatkarzy, którzy w ostatniej kolejce sprawili niespodziankę i pokonali w Olsztynie w trzech setach miejscowy AZS UWM. Po Delekcie podopiecznym Radosława Panasa przyjdzie zmierzyć się z Pamapolem Wieluń, Jadarem Radom oraz mistrzami Polski z Bełchatowa, których to warszawianie niespodziewanie pokonali w pierwszym meczu w hali Energia. – Miejmy nadzieję, że nasza dobra gra potrwa dłużej i powalczymy z Delectą. Może uda nam się ugryźć kilka punktów. Teraz czekają nas ważne mecze. W żadnym z nich nie możemy ani na chwilę się zdekoncentrować, ani na chwilę odpuścić, bo to może zaważyć w końcówcezauważa Kłos.źródło: azspw.com, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved