Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Jastrzębianie śledzą IO w Vancouver

Jastrzębianie śledzą IO w Vancouver

fot. archiwum

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla w wolnej chwili śledzą zimowe Igrzyska Olimpijskie w Vancouver. - Wreszcie rozpoczyna się męski turniej hokejowy - cieszy się libero Jastrzębskiego Węgla, Paweł Rusek. - Szkoda tylko, iż nie gra nasza reprezentacja.

Podopieczni Roberto Santilliego przygotowują się do kolejnego pojedynku w PlusLidze w Wieluniu, ale w wolnych chwilach starają się śledzić olimpiadę, która odbywa się w Kanadzie. – Jeśli jest taka możliwość, to oczywiście, że oglądam. Jednak całkowicie nocy nie można zarwać – uśmiecha się Paweł Rusek.Jestem wielkim fanem hokeja. Wreszcie rozpoczyna się turniej mężczyzn. Szkoda tylko, iż nie gra nasza reprezentacja. W tej sytuacji zawsze kibicuję drużynie Czech, ale nie będzie im łatwo. Zadaję sobie jednak sprawę z siły Kanadyjczyków. Grają u siebie i będą bardzo mocni. Nie można zapominać o innych drużynach – dodaje.

Za Rosjan kciuki trzyma Paweł Abramow.Szczerze? To nie jestem jakimś wielkim kibicem hokeja. Jeśli już oglądam, to jak gramy w finale. Natomiast mój agent o hokeju wie wszystko. Mamy nadzieje, że reprezentacja Rosji zagra w finale z ekipą gospodarzy. Mogą wygrać ten turniej. Są przecież jedną z najlepszych drużyn świata – wskazuje zawodnik jastrzębian. – Najbardziej z zimowych dyscyplin lubię skoki narciarskie. Oglądałem olimpijski konkurs z Adamem Małyszem, w którym zdobył srebro.

Rusek uważa, że nasz najlepszy skoczek ma szansę na kolejny medal. – Adam Małysz, Tomasz Sikora i Justyna Kowalczyk. Wszyscy wierzymy, że są w stanie zdobywać jeszcze medale podczas tych igrzysk. Będę im wszystkim bardzo mocno kibicował, tak jak każdy Polak interesujący się sportem – mówi libero Jastrzębskiego Węgla.źródło: ksjastrzebskiwegiel.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved