Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Działacze Budowlanych Łódź myślą o Sadurek

Działacze Budowlanych Łódź myślą o Sadurek

fot. archiwum

Milena Sadurek w dalszym ciągu jest bez pracy Co więcej, sytuacja ta nie zmieni się do końca sezonu. Nie jest też do końca jasne, w jakim klubie zagra Milena w przyszłym sezonie. Możliwości jest kilka, a jedną z nich jest Organika Budowlani Łódź.

Milena Sadurek broniła barw Aluprofu Bielska- Białej, Farmutilu Piła a ostatnio drużyny mistrza Rumunii- Metalu Galati. Gra w rumuńskiej lidze nie okazała się jednak szczęśliwym wyborem Sadurek i z pewnością na długo pozostanie w jej pamięci. Polska rozgrywająca nie rozegrała bowiem w Galati nawet jednego sezonu. Problemy finansowe klubu okazały się zbyt duże i Sadurek zdecydowała się na rozwiązanie kontraktu.

Długa przerwa w grze z pewnością nie jest dla Mileny Sadurek korzystna, jednak zawodniczka z optymizmem patrzy w przyszłość. – Otrzymałam kilka propozycji z polskich klubów oraz z zagranicy. Na razie nie podjęłam decyzji, gdzie zagram – mówi portalowi gazeta.pl Sadurek.

Jedną z krajowych propozycji wysunęła Organika Budowlani Łódź. Obecnymi rozgrywającymi łódzkiej drużyny są Marta Pluta i Anna Nowakowska. Gra obu siatkarek pozostawia jednak trochę do życzenia, a wzmocnienie w osobie Mileny Sadurek byłoby dla klubu idealnym rozwiązaniem.– Rozważamy kilka opcji. Myślimy również o Sadurek. Bo jeśli chcemy grać w europejskich pucharach, to sprowadzenie dwóch klasowych zawodniczek wydaje się konieczne. – powiedział gazecie.pl manager łódzkiego klubu, Marcin Chudzik.
Rozwiązanie to wydaje się dobre dla obu stron, jednak za wcześnie jeszcze, by wyrokować, czy transfer dojdzie do skutku. Przede wszystkim Sadurek poczekać musi do zakończenia rozgrywek, gdyż- według przepisów- dopiero wtedy mogła będzie podpisać kontrakt z krajowym zespołem.

Przepisy nie są tu jednak jedyną przeszkodą. Kolejną, chyba poważniejszą, są pieniądze. – Do najtańszych zawodniczek na pewno nie należę. W końcu jestem podstawową rozgrywającą w reprezentacji Polski. – przyznaje w rozmowie z gazetą.pl Sadurek.

źródło: gazeta.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved