Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Sparing Skry z VfB Friedrichshafen

Sparing Skry z VfB Friedrichshafen

fot. archiwum

Podczas gdy najlepsze europejskie drużyny walczą o awans do Final Four Ligi Mistrzów, Skra Bełchatów może spokojnie przygotowywać się do występu w tym turnieju. Podopieczni Jacka Nawrockiego sprawdzą swoją formę z niemieckim VfB Friedrichshafen.

Drużyna prowadzona przez Steliana Moculescu w zeszłym roku dwukrotnie pokonała mistrzów Polski 3:0. W tym natomiast Niemcom przyszło się zmierzyć z  inną polską drużyną, Jastrzębskim Węglem.

Skra zagra w Final Four jako organizator turnieju. Zawodniczy VfB Friedrichshafen walczą dopiero o prawo gry w Łodzi. Wydaje się jednak, że są na najlepszej drodze, by na początku kwietnia zawitać do naszego kraju. W pierwszym meczu play-off 12 pokonali 3:1 Hypo Tirol Innsbruck. Kolejne spotkanie zostanie rozegrane 17.02. Tydzień później, 24.02, podopieczni Steliana Moculescu zmierzą się ze Skrą Bełchatów. Spotkanie rozegrane zostanie w Friedrichshafe, początek o 20.00. – To dla nas zaszczyt, że tak mocny zespół jak Bełchatów skontaktował się z nami. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że będziemy mieli szansę spotkania się z tak prestiżowym rywalem – powiedział szkoleniowiec niemieckiej drużyny, Stelian Moculescu.

źródło: cev.lu, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved