Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Rafael Redwitz o święcie siatkówki

Rafael Redwitz o święcie siatkówki

fot. archiwum

Nie milkną echa po sobotnim Meczu Gwiazd, który odbył się na warszawskim Torwarze. Drużyna Północy pokonała Południe 2:0. - To było święto siatkówki - bardzo sympatyczne i rozrywkowe - mówi  Rafael Redwitz, rozgrywający Asseco Resovii.

Kto śledził pojedynek gwiazd Południa i Północy, dobrze wie, że to Brazylijczyk był jednym z głównych aktorów sobotniego show. Swoimi zagraniami rozbawił warszawską publiczność do łez. – To było święto siatkówki – bardzo sympatyczne i rozrywkowe – mówi Rafael Redwitz. – Nie spodziewałem się w sumie, że to będzie aż taki festiwal żartów. Wydawało mi się, że będzie więcej poważnej gry, ale grało mi się w tym meczu bardzo fajnie.

Redwitz nie krył zadowolenia z faktu, że dzięki kibicom po raz pierwszy w karierze mógł wystąpić w takim show. – Przede wszystkim to duża przyjemność, że mogłem uczestniczyć w takim przedsięwzięciu po raz pierwszy w karierze i że głosowało na mnie tylu kibiców – twierdzi rozgrywający Asseco Resovii Rzeszów. Mimo że nie wynik, a dobra zabawa była najważniejsza, Brazylijczyk i tak czarował kibiców, którzy tłumnie stawili się na Torwarze. Jego niekonwencjonalne zagrania budziły zachwyt. – Wiadomo, że w takim meczu gra się po raz pierwszy w jednej drużynie z zawodnikami z innych klubów i nie wiadomo do końca jakich zagrań oni oczekują ode mnie. Zresztą w pierwszym secie było przede wszystkim dużo zabawy i trudno tu mówić o jakiejkolwiek rywalizacji. Dopiero w drugiej partii gra była ciut bardziej poważna. Mam nadzieję, że publiczności podobała się formuła tego meczu i nasze nietypowe zagrania – kończy Redwitz.

* więcej w Super Nowościachźródło: inf. własna, Super Nowości

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved