Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Najlepsi strażacy zawitają do Legnicy

Najlepsi strażacy zawitają do Legnicy

fot. archiwum

Już 17 lutego rozpoczną się w Legnicy Mistrzostwa Polski Strażaków. Uczestnicy będą walczyć nie tylko o medale, ale także o powołania do reprezentacji na Mistrzostwa Europy, które odbędą się na Cyprze. Na stracie legnickiego turnieju stanie 8 drużyn.

Turniej finałowy Mistrzostw Polski Strażaków odbędzie się w dniach 17-19.02. Do Legnicy zawita 8 ekip z całej Polski. Będą to: dolnośląskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, podlaskie, śląskie, warmińsko-mazurskie oraz Centralna Szkoła PSP w Częstochowie. Drużyny zostaną podzielona na dwie grupy.

Mistrzostwa zostaną otwarte w środę o godzinie 9.00, a następnie na boisko wyjdą zawodnicy, którzy rozegrają mecze eliminacyjne, które będą kontynuowane także w czwartek od godziny 9.00. Początek rundy półfinałowej zaplanowany został na godzinę 16.00, natomiast spotkania decydujące o podziale medali rozegrane zostaną w piątek (od godziny 13.00).

Legnicki turniej będzie nie tylko szansą na zdobycie medalu Mistrzostw Polski, ale także możliwością uzyskania powołania do reprezentacji Polski, która w marcu będzie walczyć na Cyprze w Mistrzostwach Europy. 

źródło: inf. własna, sport.lca.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved