Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > K. Wierzbicki: Współpraca z Konradem Piechockim zaprocentuje

K. Wierzbicki: Współpraca z Konradem Piechockim zaprocentuje

fot. archiwum

Przed południem siatkarską Polskę obiegły informacje z Pomorza. Prezes PGE Skry Bełchatów Konrad Piechocki podjął kolejne wyzwanie, wchodząc do zarządu Trefla Sopot, lidera I ligi kobiet. - Jestem pewien, że podjęta współpraca przełoży się na wyniki sportowe naszych siatkarek - zapewnia Kazimierz Wierzbicki.

W związku z dobrymi wynikami sportowymi drużyny siatkarskiej kobiet Trefla Sopot, odpowiadając na oczekiwania i nadzieje kibiców i sympatyków drużyny oraz zawodniczek, rozpoczęliśmy – wynikiem prośby prezesa rady nadzorczej Trefl S.A., pana Kazimierza Wierzbickiego – współpracę z prezesem klubu KPS Skra Bełchatów S.S.A, panem Konradem Piechockim – brzmi komunikat na stronie internetowej pierwszoligowca.

Ze względu na cel, jakim jest awans siatkarek Trefla do PlusLigi Kobiet, zdecydowaliśmy się skorzystać z wiedzy i doświadczenia zarządu klubu Skra Bełchatów. Jestem pewien, że podjęta współpraca przełoży się na wyniki sportowe naszych siatkarek umożliwiając awans do PlusLigi Kobiet. Dużą satysfakcję sprawiło nam przyjęcie oferty współpracy przez prezesa Konrada Piechockiego – mówi przewodniczący rady nadzorczej Trefla Sopot, Kazimierz Wierzbicki.

Zobacz również:
Konrad Piechocki prezesem Trefla Sopot – nowa potęga PGE?źródło: siatkowka.trefl.com.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved