Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga: Energetyk podejmuje lidera

I liga: Energetyk podejmuje lidera

fot. archiwum

Rozpędzony Trefl zmierzy się jutro na Śląsku z Energetykiem Jaworzno. Zdecydowanym faworytem spotkania są gdańszczanie, ale walczący o ósemkę podopieczni Krzysztofa Janczaka zapowiadają, że tanio na boisku skóry nie sprzedadzą.

Oba zespoły wygrały ostatnie mecze. W sobotę Trefl w trzech setach pokonał GTPS Gorzów Wlkp., takim samym rezultatem zakończył się mecz w Spale, gdzie „Energetyczni" pokonali miejscowy SMS. – Gramy z liderem ligi, dobrze znamy jego wartość – mówią siatkarze z Jaworzna. – W Gdańsku zagrywką zupełnie wybił nam siatkówkę z głowy, ale odrobiliśmy lekcje i w rewanżu nie pójdzie już im tak łatwo – dodają.

I nie jest to czcze gadanie, bo mimo że Energetyk w pojedynku z Treflem faworytem nie jest, pokazał już, że dla zespołów z czuba tabeli potrafi być niezwykle groźny. Przekonał się o tym m. in. bielski BBTS, GTPS czy Fart Kielce. – Nasz rywal w szeregach ma bardzo dobrych zawodników, ale w tym pojedynku nie jesteśmy bez szans. Wystarczy, że Trefl chociaż w jednym elemencie zagra słabiej, a my przez całe spotkanie będziemy maksymalnie skoncentrowani, to jest duża szansa na punkty w tym meczu – twierdzą podopieczni grającego trenera, Krzysztofa Janczaka.Trener wprowadził sporo ożywienia w nasze szeregi. Odkąd gra w ataku, nasza gra zdecydowanie się poprawiła – dodają.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved