Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Mecz Gwiazd: „Mryśka” czyli Joanna Mirek

Mecz Gwiazd: „Mryśka” czyli Joanna Mirek

fot. archiwum

Jeszcze nie opadły emocje po sobotnim Meczu Gwiazd Wschód-Zachód. Na co przeznaczy główną nagrodę za wygranie konkursu „złota tarcza" oraz skąd się wzięła ksywka „Mryśka" powiedziała Joanna Mirek w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego.

Skąd się wzięła „Mryśka" na koszulce Joanny Mirek podczas sobotniego Meczu Gwiazd Wschód-Zachód? Sama zainteresowana wyjaśnia: – Tak naprawdę, nie mam żadnej ksywki, a coś trzeba było napisać na koszulce. Mam kota Mrysia i moja koleżanka z Muszynianki Dorota Pykosz czasami tak do mnie mówi .

Joannie Mirek bardzo podobała się formuła Meczu Gwiazd, ponieważ takie wydarzenia mają być przede wszystkim atrakcyjne dla kibiców. Ponadto podczas meczu nie ma żadnej presji, ani wysokiej adrenaliny i nawet po czwartkowej porażce w Lidze Mistrzyń siatkarki Muszynianki mogły się dobrze bawić. – Traktowałyśmy to jako odstresowanie od poważnej siatkówki. Chętnie przyjechałyśmy więc do Warszawy – oznajmia przyjmująca Mistrzyń Polski.

Mirek wygrała konkurs „złota tarcza" (chodziło w nim o celność zagrywki), chociaż nie miała zamiaru brać w nim udziału. – Okazało się, że wszystkie bierzemy udział w eliminacjach. I jakoś tak wyszło, że wygrałam – opowiada siatkarka. Natomiast za główną wygraną, która wynosi 2000 złotych, kupi sobie i dziewczynom takie same koszulki.*Z zawodniczką rozmawiał Kamil Drąg (Przegląd Sportowy)

źródło: inf. własna, sports.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved