Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga K: Extrans Patria bliżej utrzymania

II liga K: Extrans Patria bliżej utrzymania

fot. archiwum

Siatkarki drugoligowego zespołu Extrans Patria Sędziszów Małopolski w  spotkaniach play-out przeciwko Maratonowi Krzeszowice były zdecydowanie przeważającą stroną i w weekend odniosły dwa cenne zwycięstwa.

Zespół Extrans Patria Sędziszów Młp. zajął po rundzie zasadniczej ósmą lokatę, wygrywając zaledwie 4 spotkania. Natomiast siatkarki Maratonu Krzeszowice schodziły zwycięskie z parkietu trzykrotnie. W fazie zasadniczej spotkania pomiędzy tymi drużynami kończyły się dopiero po tie-breaku i co ciekawe wygrywali goście. W weekend gładko wygrały gospodynie, którym brakuje tylko jednego zwycięstwa, aby utrzymać się w II lidze.

Extrans Patria Sędziszów Młp. – Maraton Krzeszowice 3:0
(25:17, 25:12, 25:14)

Extrans Patria Sędziszów Młp. – Maraton Krzeszowice 3:0
(25:22, 25:18, 25:16)Stan rywalizacji play-off 2:0 dla Extransu.

Po spotkaniach powiedzieli:

Krzysztof Zabielny (trener Maratonu Krzeszowice): – Moje podopieczne walczyły tylko w drugim pojedynku. Zwycięstwo gospodyń w obu meczach jak najbardziej zasłużone. Nie poddajemy się jednak. Przy maksymalnym zaangażowaniu, grze w pełni skoncentrowanym, ambitnej postawie jesteśmy w stanie powalczyć z Extrans Patrią o zwycięstwa w następnych meczach. Kluczem do wygranych obydwu spotkań była bardzo dobra zagrywka gospodyń. Pierwszoplanową zawodniczką pojedynków była Monika Bartnicka, rozgrywająca drużyny z Sędziszowa Młp.

Bogdan Dudek (trener Extrans Patrii Sędziszów Młp.): – Zrealizowaliśmy nasz plan, który zakładał dwa jak najszybsze zwycięstwa w pierwszych spotkaniach play-out. Chcielibyśmy rozstrzygnąć tą rywalizację w trzech meczach. Stać nas na wygranie kolejnego pojedynku w Krzeszowicach. Wszystko jest na jak najlepszej drodze abyśmy utrzymali drugą ligę dla Sędziszowa Młp .

Zobacz również:
Wszystkie wyniki fazy play-off II lig kobiet gr. 4

źródło: inf. własna

nadesłał: ,

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved