Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bartosz Kurek: Nie grozi mi samozachwyt

Bartosz Kurek: Nie grozi mi samozachwyt

fot. archiwum

Wielki talent, ogromny potencjał, nieprzeciętne umiejętności - to słowa, którymi często określa się Bartosza Kurka. Nic dziwnego, że to właśnie jemu przypadło wyróżnienie w kategorii Debiut Roku 2009 w Plebisccie „Siatkarskie Plusy".

Wszystkie komplementy i słowa pochwały kierowane pod moim adresem są bardzo miłe. Zatrzymuję w pamięci przede wszystkim te naprawdę szczere, wypowiadane przez osoby, których zdanie dużo dla mnie znaczy. Nie zmienia to jednak mojego podejścia do pewnych kwestii – mam swój kręgosłup moralny, którego się trzymam i nie grozi mi samozachwyt – mówi Bartek Kurek.

Jego bardzo dobra postawa podczas Mistrzostw Europy 2009 w dużej mierze zadecydowała o tym, że to właśnie Bartkowi przypadło miano „Debiutu Roku".

Myślę, że na tę nagrodę złożyła się zarówno gra w reprezentacji jak i w klubie, choć pewnie to dobry występ podczas Mistrzostw Europy, sprawił, że zostałem zauważony. 2009 rok był dla mnie bardzo udany, chciałbym, żeby każdy kolejny był jeszcze lepszy i mam nadzieję, że następnym razem też się spotkamy na tak fajnie zorganizowanej Gali. Od nagród indywidualnych bardziej życzyłbym sobie jednak dobrych wyników w drużynie, którą będę reprezentował, czy to klubowej czy reprezentacyjnej.Rozmawiała Aneta Stożek
Więcej w serwisie plusliga.pl

źródło: plusliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved