Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Anna Barańska: Gwiazdy świecą na niebie

Anna Barańska: Gwiazdy świecą na niebie

fot. archiwum

Anna Barańska, zawodniczka Zachodu w Meczu Gwiazd, wróciła do treningów w czwartek, jednak bardzo chciała wystąpić na Torwarze, chociaż biodro daje jej we znaki i do końca sezonu będzie grała na tabletkach przeciwbólowych.

Anna Barańska powinna poddać się zabiegowi na biodro, jednak chce poczekać z tym do końca sezonu. Zawodniczkę przeraża trzymiesięczna rehabilitacja, dlatego odkłada to na później, a do tego czasu będzie brać tabletki przeciwbólowe.

Mimo urazu w sobotnim Meczu Gwiazd zagrała, ponieważ bardzo tęskniła za grą. Ostatnio mogła ćwiczyć na siłowni i spoglądać z boku na grające koleżanki. – To odpoczynek od ligowego grania. Była świetna atmosfera i nie musiałyśmy skupiać się na wygranej. Liczyła się tylko dobra zabawa – odpowiedziała Barańska. Natomiast na pytanie o to czy wraz z koleżankami na Torwarze czuła się gwiazdą, zaprzeczyła: – Gwiazdy świecą na niebie, a my jesteśmy zwykłymi dziewczynami, które grają w siatkówkę. Miło nam, że kibice nas wybrali do ekip Wschodu i Zachodu, ale nie przesadzajmy z tymi gwiazdami, bo my twardo stąpamy po ziemi.

Brańska ostatnia zeszła do szatni, po meczu długo pozowała do zdjęć i rozdawała autografy. Jednak nie męczy ją to, musiała się przyzwyczaić, w końcu zawód tego wymaga. Chociaż czasami boli ją ręka od wszystkich podpisów.* Z zawodniczką rozmawiał Kamil Składowski (Przegląd Sportowy)

źródło: inf. własna, sports.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved