Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Karol Kłos: Wszystko wyszło spontanicznie

Karol Kłos: Wszystko wyszło spontanicznie

fot. archiwum

Siatkarze biorący udział w tegorocznym Meczu Gwiazd zaprezentowali w hali Torwar pierwszorzędny show, przy którym świetnie bawiła się cała publiczność. - My też się bardzo dobrze bawiliśmy - zapewnił Karol Kłos, środkowy AZS Politechniki Warszawskiej.

Ale przede wszystkim myślę, że wszystkim chłopakom chodziło o to, żeby tutaj publiczność bawiła się wspaniale. Nam zostaje pytanie do publiczności, czy ona faktycznie bawiła się tak dobrze.

Tak też było i z pewnością kibice nie mogli się nadziwić inwencji swoich ulubieńców, którzy dwoili się i troili, by ta impreza wyryła się w pamięci wszystkich uczestników. Rodzi się przy okazji pytanie, czy zawodnicy ustalali niektóre zagrania wcześniej, czy wszystko wychodziło spontanicznie podczas gry? – Myślę, że to wszystko wyszło spontanicznie, to było umówione dosłownie kilka sekund przed i tak to wychodziło, tak się bawiliśmy – mówi Kłos.

Dla młodego środkowego to nie jest ostatnia okazja do gry na warszawskim Torwarze. Dokładnie za tydzień Politechnika zmierzy się tutaj z Delectą Bydgoszcz. Jakie więc odczucia z gry w tej hali ma sam zawodnik? – Wrażenia są bardzo dobre. Ta hala jest bardzo przyjemna i wczoraj miałem tutaj okazję trenować. Trenuje się naprawdę bardzo dobrze i mam nadzieję, że będzie dobrze z Delectą i powalczymy tutaj o te kilka punktów.Punkty z pewnością się przydadzą, bo wyniki meczów rozegranych w piątek (przegrana Delecty z Pamapolem 0:3 oraz Jadaru z ZAKSĄ 2:3 – przyp. red.) spowodowały, że warszawski zespół ponownie znalazł się poza bezpieczną, pierwszą ósemką. – Wczorajsze nieoczekiwane wyniki skomplikowały nam sytuację. Tam jest bardzo ciasno na dole tabeli. Miejmy nadzieję, że uda nam się wygrać te kilka spotkań i odskoczymy trochę – zakończył z nadzieją w głosie środkowy Politechniki.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved