Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga: Wygrana Wandy w pierwszym meczu krakowskich derbów

II liga: Wygrana Wandy w pierwszym meczu krakowskich derbów

fot. archiwum

W czterech setach zakończyło się sobotnie, rozegrane na hali przy ulicy Kamiennej spotkanie Politechniki Krakowskiej z Wandą Instal Kraków. Podczas meczu przykrej kontuzji doznał środkowy zespołu Wandy, Leszek Klimczak.

No cóż, pierwsza z partii toczyła się zdecydowanie pod nasze dyktando i tylko błędy w końcówce spowodowały, że była nieco bardziej zacięta. Drugi set, też można powiedzieć, że kontrolowaliśmy, bo nie było jakichś większych przestojów, natomiast co do trzeciej przegranej partii, to polegliśmy w niej, bo przeciwnicy zaczęli ryzykować zagrywką i to się im zwyczajnie opłaciło. W czwartym secie ta zagrywka już im nie siedziała i dlatego obyło się już bez tie-breaka, szkoda tylko, że kontuzji nabawił się nasz środkowy (Leszek Klimczak – przypis S.K.) Jak wiadomo większości chyba, nasz trzeci środkowy, Rafał Poprawa, zmieniał stan cywilny, więc będziemy musieli po niego dzwonić i niestety, nie załapie się już na własne poprawiny, będzie musiał nam jutro pomóc. Tak to jest, siła wyższa – powiedział po meczu libero Wandy, Mateusz Mrozowski.

Przed niedzielną konfrontacją ekipy trenera Marka Fornala z Wandą, bez wątpienia w bardziej komfortowej sytuacji znajdują się obecnie siatkarze tej drugiej drużyny. Jak będzie w niedzielę i jakie argumenty przeważyć mogą o zwycięstwie jednego z tych dwóch zespołów według Mrozowskiego? – Powiem szczerze, to my mamy w swojej ekipie starszych, mądrzejszych, bardziej ogranych zawodników i to nasz niewątpliwy plus, ale nie można zapominać, że rywale to jednym słowem młodość, po której wszystkiego można się spodziewać i wiadomo, równie dobrze tak, jak my możemy wygrać z nimi, tak oni mogą wygrać z nami – mówi wprost libero Wandy.

Politechnika Krakowska – Wanda Kraków 1:3
(23:25, 22:25, 25:19, 18:25)



Rozmawiała Sylwia Kuś

Więcej w serwisie przegladligowy.com

Zobacz także:

Wyniki fazy play-off w 3. grupie II ligi mężczyzn

źródło: przegladligowy.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2010-02-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved